Ten malý 9.kapitola

Ahoj , koukám že vás to moc nebaví... hmm už nevím jak dál aby to bylo zábavné ....

Alice:

Bella . Moje největší nepřítelkyně . Ptáte se proč? No nemá mě ráda a ještě k tomu oblbuje mého bratra Edwarda a on se jen tak nechá , ikdyž ví že Bella s ním na rande nepůjde . Vymyslela jsem několik úžasných plánů , jak jí zničit život a zachránit Edwarda . Třeba tenhle , až bude večer spát , vplížím se k ní do pokoje a rozstříhám jí všechny šaty a ostříhám jí vlasy tak aby vypadala co nejhůř! Nebo tenhle nápad , až po škole půjde ke svému autu tak jí u auta zničím brzdy a když pojede z kopce tak nezabrzdí a nazazí . Ale tenhle bude možná lepší , až bude sama chytnu jí a odvleču k řece kde jí přitopím a sundám jí všechny šaty a postavím jí doprostřed parkoviště , kde budou všichni ! haha tenhle nápad se mi začíná hodně líbit .

A v tu chvíli ke mě přiletěl Edward a srazil mě k zemi ,, Edwarde co je ?"řekla jsem . ,, To neuděláš já ti to Alice nedovolím " křičel na mě . ,, Myslíš?" zeptala jsem se ho a on mě vzal a hodil mě na druhý konec místnosti . ,,Auu Jaspre pomoooc Jaspre !!!! Edward mě chce zabít Jaspre prosím pomož mi !!!!! Křičela jsem a v tu chvíli tu byl a odchodil Edwarda pryč odemě ,, Alice není ti nic ? " zeptal se ,, neboj já si to s Edwardem vyřídím " opstavil se a dal Edwardovi pěstí . ,, Na nic nemysli Jaspre , pomůže ti to " poradila jsem mu . ,, Jo a nezabij ho , jen ho trochu přizabij to bude stačit "řekla jsem a usmála jsem se . Carlisle a Esme to určitě zaslechli a pospíchali sem aby mu zabránili , ale Jasper ještě jednou Edwarda odhodil a potom se vrátil ke mě . ,, Co se to tu děje? slyšeli jsme rozzlobený Carlisleův hlas . ,,Edward napadl Alice " řekl JAsper a objal mě. Carlisle se podíval na Edwarda a zeptal se ho ,, Proč jsi napadl Alice ? Co ti udělala?" ,, Myslela na to jak poníží Bellu "odpověděl . Esme se zeptala ,, zlatíčko kdo je Bella? . ,, Hmm , mhhh ehmm .". ,, To je jedna holka , která využívá Edwarda , a líbí se mu , ona se líbí každému a je to mrcha  " řekla jsem . ,, Mě se ale nelíbí " řekl Jasper . ,,Ty seš tak hodnej miláčku "řekla jsem Jasperovi a políbila ho. ,, Není to mrcha " bránil Bellu Edward .,, Ale je , tóbě se líbí , Jasper mi to řekl a on to pozná a ty to Edwarde víš "řekla jsem mu  a podívala jsem se na Carlislea a Esme , oba se usmívaly , ale proč? ,,Proč se usmíváte ?zeptal se Jasper . ,, Jsme šťastní že si Edward někoho konečně našel , řekla Esme a koukla se při tom na Carlislea .

,,Tak už se neškádlete a pojďme na lov , už mi kručí v břiše " řekl Carlisle a všichni jsme vyrazili podél řeky .

Edward:

Ležel jsem na gauči ve svém pokoji a přemýšlel o Belle . Ale nejednou jsem zaslechl Aliciny myšlenky , byly plné zloby a nenávisti . Jjí myšlenky byly o Belle a to mě zarazilo , nemohl jsem se ani pohnout . Ihned jsem utíkal do jejího pokoje a srazil ji k zemi . Prosil jsem ji snad tisíckrát aby to nedělala . Pak jsem ji pprostě odhodil na konec místnosti . Alice zavolala Jaspera . Chvíli jsme se prali a pak přišel Carlisle s Esme . Vše jsem jim to vysvětlil . Carlisle a Esme byli rádi že se mi někdo líbí .

A pak jsme vyrazili na lov .