Ten malý 6.kapitola

Ahoj ,dlouho jsem nepsala a nnení to nic moc ,jsem už unavená ...Ale zkusim neco ze sebe vymáčknout....nečekejte zázrak!

Esme:

Když jsem šla směrem k budově kde byla řiditelna , všimla jsem si , že Edward mluví s nějakou dívkou! Edward ! Ten nikdy žádnou dívku neměl , třeba je to pro něho nová šance ! Jen mě nesmí vidět že ho tak trochu špehuju . Jak nastoupím do auta musím to zavolat Carlisleovi , ten bude mít radost. A sakra musím ještě za tou otravnou řiditelkou, no snad tam nebudu moc dlouho.

S řiditelkou jsme se dohodli , že Edwarda uvolní , prý se dobře učí a že to není problém. Bodejť by se dobře neučil když školu opakuje pořád dokola. No hlavní je to že ho pustí ,aby s námi mohl bojovat.

Jen mě trochu zajímá kdo je ta dívka se kterou byl? Jak se asi jmenuje? Kde asi: bydlí? Miluje ji Edward? No třeba se to dozvím...

Edward:

O přestávce jsem šel za Bellou , doufám že jí nepřipadám otravný . Bella je trochu nemotorná ´, ale roztomilá . Pořád mám potřebu ju chránit . Ona je schopná si něco udělat ikdyž stojí . Je to prostě nešika , no spíš magnet na potíže , to je to správný slovo.

,,Bello"oslovil jsem ji ,,máš domací úkol na biologii?"zeptal jsem se, nic jiného mě v tu chvíli nenapadlo ,blbá otázka od někoho co nosí všechny domácí úkoly. ,,Myslela jsem že to byl domací úkol na zítřek"řekla mi a přitom se na mě dívala jako na blázna, je to dost blbý..,,Aha díky"dodal jsem a kdyby jsem se mohl červenat určitě bych se červenal! To bylo hrozný....

Carlisle:

Dnes Esme viděla Edwarda jak se baví s nějakou dívkou, hmm třeba se mu ta dívka líbí? Aspoň už nebude tolik sám.... S Esme sio o něj děláme trochu starosti, nemá ani sourozence....Snad mu to s tou dívkou víjde a bude konečně šťastný.