Ten malý 25.kapitola

Ahoj , toto je poslední kapitola , kterou věnuji Wampýrkám 1107 , Poppy , Alice Cullen , Alice C. ( moje sestra - za pujčení notebooku ), a dalším co tuhle povídku četli ! Děkuji vám za úžasné komenty , které mě vždy nadchly !

                                                     Děkuju , Esme Cullen = )

Odva měsíce později

Cullenovi a Bella :

Tak se Esme narodilo miminko , je to kluk . Jmenuje se Thomas Cullen . Takže máme další přírůstek do rodiny . Rose a Emmet se rozhodli znovu vzít , už asi po patnácté . Edward a Bella se zasnoubili . No nevím jak to všechno zvládneme . Miminko a rodina . Bella chce být taky jedna z násd , ale znáte Edwarda , tomu se to nelíbí . Ale stejně jí vyhoví , jako vždy .

Po zkušenosti s Volturiovýma , se nikdo z nás do Itálie asi nevydá . No jen se bojíme aby Volturiovi nepřišli sem . Alice chystá Bellinu a Edwardovu svatbu , je v sedmém nebi . A když se jí někdo zeptá proč se znovu nevdá , řekne že jednou jí to stačilo ! Všichni se těší na svatbu ! Určitě než Bella bude upírem si pořídí taky dítě . No to jim budeme muset zařídit nové bydlení , no Esme se toho ujme . No mame toho co dělat ale jsme šťastní že máme jeden druhého ! Teď jsme jedna velká a šťastná rodina !