Ten malý 24.kapitola

Tak , tohle je předposlední kapitola , a tak si ji užijte !

Esme :

Když jsme dorazili k našemu domu v Ashlendu , zazvonila jsem a čekala . kdo mi přijde otevřit . Otevřela mi stará paní ,, Co si přejete? " zeptala se mě . ,, Bydlí tu Cullenovi ? " zeptala jsem se . ,, Ne , před týdnem se odstěhovali " řekla . ,, Nevíte kam ?" zeptala jsem se . ,, No někam do Seattlu " řekla . ,, Děkuju vám , nashledanou " řekla jsem a otočila jsem se k Rose a Emmetovi . ,, Musíme do Seattlu " řekla jsem .

Edward :

No , vrtalo mi hlavou , to s Bellou , tak jsem se šel podívat na hodinu biologie , Alice dnes nechtěla . Sedl jsem si do zadní lavice a čekal , jestli se tam Bella objeví , nebo si ze mě Alice dělala srandu . Zatím co jsem čekal , jsem si připravil a z nudy se koukl do knížky . ,, Můžu Edwarde ? " slyšel jsem povědomý hlas . Vzhlédnul jsem a byla tam ! Alice měla pravdu Bella chodí to týhle školy ! ,, Bello ! Co tu děláš ?"zeptal jsme se . ,, Bydlím u tety , a tak chodím sem na školu , jsem ráda , že tě vidím " řekla a usmála se . ,, Já taky " řekl jsem a usmál jsem se taky . ,, Byla jsem s Alice nakupovat " řekla Bella . ,, Já si myslel že si dělá ze mě srandu , nemohl jsem tomu uvěřit " řekl jsem . ,, O přestávce ti chci něco říct " řekla Bella , když vešel učitel .

O přestávce jsem šel s Bellou ven , sedli jsme si na lavičku . ,, Edwarde " začala Bella . ,, Ano ?" řekl jsem a díval se na ní . ,, Už dlouho jsem ti chtěla něco říct , promiň jak jsem se k tobě chovala dřív " řekla smutně . ,, Bells to nevadí " řekl jsem . ,, Edwarde , miluju tě " řekla a koukla se na mě . ,, Já tě taky miluju Bells " řekl jsem .

O dva dny později

Bella byla u nás , a řekl jsem jí co jsme . ,, Takže záhadný , tajemný upír jo ? " řekla . ,, No nějak tak " řekl jsem . ,, Stejně jsem věděla , že nejsi normální , a já taky , když s tebou chodím ." řekla a políbila mě . Alice je ráda , že má někoho s kým může nakupovat . Bella Alicinu závislost chápe a tak si to s ní užívá .

Někdo zazvonil u dveří . ,, Edwarde čekáš někoho ? " zeptal se Carlisle . Zakroutil jsem havou a šel jsem otevřít . Když jsem otevřel , nevěřil jsme svým očím ! ,, Esme !" zvolal jsem a objal ji . Najednou se sem seběhla celá rodina . A všichni Esme objímali a ptali se jak se měla . ,, Přivedla jsem někoho " řekla a ukázala na dva upíry zasebou . ,, To je Rosali a Emmet , zachránili mě " řekla . Rose a Emma jsme přivítali do rodiny a Esme nám pověděla co se stalo . ,, Kdo je tohe ? " zeptala se Esme najednou , když si všimla Belly . ,, Bella Swanová , moje dívka " řekl jsem a usmál se .