Ten malý 23.kapitola

No a je tu další !!

Esme:

Vedle mě seděli dva upíři . Mladá dívka a chlapec , bylo jim asi 18 . Ta dívka měla dlouhé blodaté , krásné vlasy . Chlapec byl vysoký a mohutný . Oba měli zlaté oči . Vypadali hodně smutně . ,, Ahoj , já jsem Esme Cullenová " pozdravila jsem je . ,, Já jsem Rosali a to je Emmet " předstvila sebe a chlapce . ,, Za co tu jste ?"zeptala jsem se . ,, Byli jsme tu na dovolené , ale oni nám to nevěří , prý je ohrožujeme " řekl Emmet . ,, Já jsme tu kvůli svému dítěti "řekla jsem . Oba se na mě podívali a zjistili že mluvím pravdu . ,, Ale to není možné " řekla Rosali . ,, No asi ne , ale už to tak je " řekla jsem . ,, V pondělí mě chtějí zabít , a já musím domů za rodinou " řekla jsem smutně . ,, Najdeme cestu ven "řekl Emmet . ,, Už mám plán " řekl tišše . Zachvíli jsme se dozvěděli o jeho plánu . ,, No musím uznat že je to  výborný plán !" řekla jsem . ,, Tak jdem na to " řekla Rosali .

,, Prosím mohla bych dostat trochu krve ? " řekla Rosali strážnému . Ten přistoupil k dveřím a pootevřel je . To byla chvíle na kterou čekal Emmet , popadl strážného i s klíčema . Tak se Rosalie dostala ven a odemkla mi , strážného jsme nechali v cele a šli jsme hledat východ , ještě cestou jsme si půjčili černé pláště , aby nás nikdo nepoznal . Východ jsme našli po dlouhém hledání . Jenže venku svítilo slunce a to byl problém . černý plášť nás sice chránil , ale nemůžeme v něm chodit ve městě , poznali by nás . A tak jsme se schovali zatím v lese . ,, Kam půjdete ? " zeptala jsem se . ,, Nevím , dům nám schořel " řekla smutně Rosalie . ,, Tak pojďte se mnou do Ameriky , mám tam rodinu , ti vás přivítají " řekla jsem .

A tak jsem se s Rose a Emmetem vydala na letiště , radši už pojedu letadlem , sice je to 14 hodin , ale budu doma .

Alice:

Při hodině biologie jsem se zeptala Belly jestli se mnou půjde nakupovat , a souhlasila . Teď ještě Edward . S ním to není lehké ...

S Bellou jsme si nakoupily hodně věcí . Byla to zábava , možn není tak špatná ... Teď ještě najít Edwarda . Hledala jsem ho všude v obchoďáku . Nebyl tu . Tak jsem mu zavolala . ,, Ahoj Edwarde , nechceš se se mnou sejít v kavárně ? řekla jsem . ,, Ne Alice nemám čas " řekl a zavěsil . Sakra ! Ty dva nikdy nedám dohromady !