Ten malý 12.kapitola

ahoj , prominte že jsem dlouho nic nenapsala , tak davám další .

ESME:

Když jsme dnes bojovali s upíry , nějak se mi udělalo hodně špatně , ale řekla jsem si že to bude dobrý . No jenže potom jsem omdlela . Probudila jsem se až doma na naší pohovce , a vedle seděl Carlisle . ,,Esme !" zvolal ,, jak ti je ?" . ,, Ano už je to dobré , jen se mi udělalo trochu špatně ". odpověděla jsem . ,, Nechceš vyšetřit ?"zeptal se mě . ,, Ne ne je to dobrý " řekla jsem a pokusila jsem se vstát , ale moc se mi to nedařilo . ,,Zůstaň ještě ležet ". řekl mi Carlisle a pomohl mi si znovu lehnout ., ,,No ale co ostatní ? " zeptala jsem se a  podívala jsem se na něj smutnýma očima . ,, Je to v pořádku , už se sem zachvilinku vrátí " odpověděl mi klidně .

Opravdu za chvíli přišli , naštěstí se jim nikomu nic nestalo . Tanya a její rodina pospíchali zpět domů a tak jsme jim poděkovali za pomoc a rozloučili se . Carlisle pospíchal zpátky do nemocnice a Edward se někam vypařil . ,, Alice kde je Edward ?". nenápadně jsem se zeptala . ,, Hmmm myslím že šel za tou kr.. ,zasekla se uprostřed slova , za Bellou ." ,, Aha ". odpovědela jsem a trochu se pomusmála nad tím Aliciným přirovnáním .

Edward:

Hned po boji s novorozenými jsem se vydal k Belly domu , abych se na ni tajně podíval . Zrovna byla v kuchyni a dělala večeři , škoda že nemůžu jíst , určitě bych to ochutnal . Dnes byla nějaká smutná , neusmívala se . Co se jí stalo ? , Rád bych ji rozveselil , ale to nejde .

Alice :

Po boji se Edward vypařil , ale já vím kam k té ..... Belle . Ona ho jen využívá a tak musím dokončit svůj plán a provést jí něco hrozného . Už nad tím přemýšlím dlouho , ale nemám moc dobré nápady , třeba mi Jasper pomůže . ,, Jaspere kdybys někoho nenáviděl co bys mu udělal ?" zeptala jsem se nevině . ,, No nejdřív bych mu povraždil rodinu a pak ,.....". zasekl se a podíval se na mě . ,, Alice že ty chceš udělat něco Belle ? , Víš že tě Edward zabije?" řekl mi . ,, A ty mu to dovolíš ?"zeptala jsem se se smutným výrazem . ,, Ne nedovolil bych mu to , ale víš jak má Bellu rád ." ,, Hmmm ale ona ho jen využívá !" ,, Když mu to takhle vyhovuje tak ho nech být " řekl mi a políbil mě na tvář . ,, Hmmm ", ale stejně jí něco udělám , pomyslela jsem si .