Ten malý 11.kapitola

je tu další kapitolka

Edward:

Jak Alice viděla ve svých vizích měli jsme se setkat asi 4 km od řeky , takže teď jdeme prozkoumat terén , abychom měli nějaké výhody. Tanya neustále za mnou chodí a něco povídá , už jí ani nevnímám , ale doufám že jí ti novorození aspoň umlčí . Alice se snaží být klidná , ale moc jí to nejde , má strach že to viděla špatně , Esme se neustále obává o nás , a Carlisle ji utěšuje že to bude dobré , že všichni novorození budou mrtví a že se nám nic nestane .

Dorazili jsme na místo o chvilku dřív , vypadalo to tam moc pěkně .

,, Budou tu za 5 minut připravte se ¨" řekla Alice se smutným hlasem . ,, Alice nebuď smutná mi to zvládnem " řekl Jasper a políbil jí . Esme a Carlisle se také políbili . ,, Za 2 minuty jsou tu " hlásila nám Alice .

,, Teď " řekla a ze stínu stromů se vynořila skupina 10 upírů a pak další skupina 10 upírů . Chvíli jsme tak stáli a pak Carlisle  řekl ,, Toto město je naše a pokud ho neopustíte budeme vás muset zabít , máte ještě možnost se vzdát " řekl jim . ,, Ne " řekl černovlasý upír . Alice sebou trhla a koukla se na Jaspera . ,, Tak dobrá jdem na to " řekl jim Carlisle a vrhl se na prvního upíra , potom se Alice vrhla na blonďatou upírku , která ji chtěla napadnout .

Po 10 minutách zůstalo jen 5 upírů  a nám se nic nestalo . Uviděl jsem jak Esme spadla k zemi . Vrhl jsem se k ní , ale ona vypadala jako když je v bezvědomí . ,, Carlisle !!!" zařval jsem a Carlisle byl hned u mě ,, Co se s ní stalo ?"ptal se mě .,, Napadl ji někdo ? ,, Ne chvilku jsem naní koukal a ona byla trochu vyčerpaná ale nic jí nebylo a potom spadla k zemi ." řekl jsem mu a ohlédl se jestli si Jasper a Alice poradili s těmi upíry .

,, Vezmeme ji rychle domů a tam se na ni podívám " řekl smutně a rozběhl se s Esme v náručí .