Ten malý 10.kapitola

TAk ahoj dnes jsem stihla 3 kapitoly a tak píšu další.

Edward:

Dnes jsem nešel do školy , blíží se bitva s novorozenými a dnes mají dorazit ostatní , všichni jsou nervozní a tak chudák Jasper se drží dál , Alice se neustále kouká do budoucnosti aby věděla jestli to všichni přežijeme . A já pořád myslím na Bellu , ikdyž se blíží bitva .

,, Za hodinu dorazí Tanya a její rodina " řekla Alice a posadila se na gauč . Ach ne Tanya , no musím to vydržet ... . Všichni se připravují na bitvu , musíme si dojít ještě na lov , aby jsme měli dost síly .

,, Edwarde pojď se trochu rozcvičit " křikla na mě Alice ze spoda . ,, Hmm s tebou ? Ty jsi o hlavu menší než já a bojím se abych tě nezabil Alice to ne "odpovědel jsem jí . ,, No neboj já tě stejně přeperu srabíku Edíku "zavolala na mě a už byla venku . ,, Jen počkej já tě rozmáčknu " volal jsem za ní a rozběhl se . Venku asi 1 km od domu byla mítinka kde se Alice zastavila . ,, Tak pojď si mě rozmáčknout srabíku Edíku ! " řekla mi . ,, Ty uvidíš " řekl jsem jí a vrhl se  na ni . Ladně uhnula a já přistál na zemi v blátě . Alice se mi začala strašně smát ,, No když vidíš budoucnost je to lepší , můžeš včas uhnout " řekla a pomohla mi se zvednout z bahna . Oklepal jsem se a vrhl se na ni znovu ale zase neúspěšně . Po chvíli mě to přestalo bavit a tak jsem běžel zpět .

V kuchyni stála Esme a Carlisle a vítali Tanyu a její rodinu , jak me Tanya uviděla vrhla se ke mě s úsměvem . No tak to dobře začíná .