Špatná volba? 25.kapitola

No teď vážně uvažuju o tom že to byla fakt ŠPATNÁ VOLBA sem na ec.keynet.cz znovu chodit,když jsem to tu před dvěma měsíci vzdala a očividně se nic nezměnilo ... No nic užijte si kapču je to poslední z této povídky:)

Alice:

Po tom co jsme si vše řekli a neřekli jsme zašli do domu.Byl útulný a nádherný.No jo bohatá upíří rodinka v poklidu žíjící si v lese ...Sice jsem ostatní vnímala,ale jen na půl.Hledala jsem v budoucnosti nějaké východisko z tohoto maléru.Ale hledat sem ho nemusela,vyřešil to za mě Jasper.Přišel s velice chytrým plánem,který všem vyhovoval.,,Edwarde Alice viděla před měsícem v tvé budoucnosti Bellu,jako tvoji životní lásku,ale tys ji ještě nikdy nepotkal že?Myslím že bude nejlepší když se na ni pojedeš podívat a pak se rozhodneš."řekl Jasper a a odhadoval situaci.Pomalu jsem se podívala na Edwarda a přikývla.Ten se ustaraně podíval okolo a pak se zvednul a odešel si pro kabát.Na příjezdové cestě jsme slyšeli odjíždějící auto.
,,Teď mě napadlo Alice že neznáš Cullenovi."řekl Jasper mým směrem.Podívala jsme se na něj a usmála se.,,Ale já vím jak se jmenují.Ty jsi Emmet a to je tvá žena Rosali,a vy jste pan a paní Cullenovi.Mimochodem Rose my si budeme určitě rozumět,taky moc ráda nakupuji."a ještě víc jsem se usmála.Sice byli Cullenovi trochu zaražení,ale také se usmáli.,,Jen mi prosím říkej Carlisle a mojí ženě Esme,nejsme moc zvyklí na pana a paní Cullenovi."řekl Carlisle.,,Ty máš dar vidění že?Jasper nám o tom něco říkal.Zůstaneš tu s námi jako Jasper?"zeptala se nadějně Esme.Zamyslela jsem se a podívala se do budoucnosti a věděla jsem že už tu zůstanu...

Jasper:

Hrozně jsem se na Alice těšil a tak jsem se omluvil,že jí chci ukázat svůj pokoj.Sebral jsem Alex z křesla,kde úspěšně cupovala zbytky polštáře a šel jsem s Alice nahoru.Ukázal jsem jí celý dům a nakonec náš společný pokoj. Alice už sice spřádala plány na výzdobu,ale zatím tam nebylo skoro nic. Jen postel a šatna plná mých a Aliciných šatů plus pelíšek a škrabadlo pro Alex.Celý zbytek dne,než se vrátil Edward,jsem ztrávil ve společnosti mých dvou krásných dam-Alice a Alex.Měli jsme si toho spoustu co říct,tedy já a Alice,Alex zatím spala nebo lezla po okně.
Když se Edward vrátil vypadal zaskočeně.do Belly se očividně zamiloval a hodlal sem začít chodit do školy,aby se s ní mohl seznámit.
Na Volturiovi jsme zapoměli a jelikož nás nehledali,byli jsme šťastní až do konce věčnosti...