Špatná volba ? 20.kapitola

Tady přidávám jednu kapitolu před odjezdem na tábor s koňmi , tak si ji užijte a pište komenty , abych měla pak co číst až se vrátím :))

 

Jasper :

Nasedl jsem do auta a jel směrem k letišti . Nikam se mi nechtělo , ale nemohl jsem tam Alice nechat . Zaparkoval jsem a vystoupil , ještě že bylo zataženo , i když je to v Itálii ojedinělé . Šel jsem do haly vyzvednout si letenku a odbavit zavazadlo . Letí mi to až za hodinu , tak jsem si sedl do čekárny a sledoval odlétající letadla . Možná některé letí k nám domů ... Přemýšlel jsem nad tím když hlásili že se let do Ameriky  už odbavuje . Nastoupil jsem do letadla a čekal až vzlétneme . Do Ameriky to trvá 12 hodin . pohodlně jsem se usadil abych to nějak přečkal ... Měli jsme přistávat , když jsem otevřel oči ,mimochodem jsem musel mít čočky , vedle mě seděla nějaká žena a usmála se na mě . Super další obdivovatelka . Ale to jsem se spletl ,,Kam jedete ?"zeptala se slušně . ,,Do Ameriky za ... kamarádkou "co jsem měl říct , že jedu za holkou co chci unést pro šílence Edwarda ? ,,Já jedu za dcerou Bellou  , a mimochodem jsem René "řekla . Bellou ? ,,Jasper , nevíte jak bych se dostal do Forks ?"zeptal jsem se . ,,Jestli chcete tak pojeďte se mnou já tam také jedu "aha takže ta Bella bude nejspíš Isabella a tohle je její mamka .Tím se ten "únos "komplikuje . ,,Já mám na letišti auto tak jestli chcete můžete se se mnou svézt "řekla René . ,,Ne děkuji já své auto mám , ale pokud budu moct pojedu podle vás " řekl jsem a usmál se .

Alice:

Když jsem se vrátila do jídelny Edward už tam nebyl . Zeptala jsem se nejakého upíra kde je . Řekl že šel do svého pokoje . Bezva tak teď musím za ním . Když jsem přišla  k jeho pokoji měl otevřeno tak jsem zaklepala a vešla . Nikoho jsem tam neviděla ,,Edwarde proč jsi na mě nepočkal ? Hledala jsem tě" . Když jsem se otočila stál tam Edward bez košile a šel ke mě . Radši jsem otočila hlavu jinam , ne že by nebyl hezký ale pokaždé když jsem se na něj podívala vzpoměla jsem si na Jaspera . ,,Promiň Edwarde já radši půjdu "řekla jsem a šla ke dveřím , jenže ty byly zavřené  a opíral se o ně Edward . Až teď jsem si všimla že po pokoji jsou svíčky a růže . ,,Edwarde nechci tě nějak urazit , ale tohle ne "řekla jsem a přitom se na něj letmo podívala . V tváři měl bolestný výraz . ,,Proč Alice ?"zeptal se . Ajaj musím něco rychle vymyslet . ,,No víš já se na to necítím , s Jasperem jsme byli spolu přes 50 let a ten rozchod ještě bolí ."řekla jsem a doufala že to zabere . Edward se odsunul ode dveří a já prošla ven . Tak a tedˇ se podívat na Jasperovu budouctnost , jen tak ho mohu vidět .