Pomoc prosím

Zdravim všechny xD
  Mám takovej malinkatej problém, chci si KONEČNĚ dočíst jednu povídku a zapomněla jsem méno (následek nedostatku přístupu k počítači :D) a byla bych fakt moc ráda, kdyby byl někdo z vás tak moc moc moc hodnej a řek miho...
  No a aby ste věděli jakej názec (přeci jenom je tu povídek vážně moc) tak jde přibližně o tohle, teda co si vzpomínám: Dvě holky, mam pocit, že češky, se přestěhovaly do anglie a potkaly tam muže xD nemam tuchy, jak se menoval... No a protože se zamiloval do hlavní postavy a ne do její nejlepší kamarádky, tak se ty dvě pohádaly a hlavní postava se k němu odstěhovala. Naštvaná "nejlepší" kamarádka se rozhodla, že jim udělá ze života peklo a taky že dělá (nebo alespoň dělala do chvíle, než jsem byla nucena přestat číst)

Poslední, co si pamatuju je, že ti dva (Hl. postava a ON) byli kdesi na dovolené, že ON byl bohatej ředitel nějaké obchodní společnosti, že většina kapitol bylo 15+ (spíš všechny xD) a že to mělo jednoslovnej název celej psanej velkýma písmenama xD xD To jsou nápovědy co? 

Fakt mi to hodně pomůže, když mi poradíte :D Děkuju moc předem ;)