Jak na to

 
Staňte se uživateli edwardcullen.keynet.cz! Registrací získáte následující:
• Můžete psát komentáře pod registrovanou přezdívkou.
• Nemusíte opisovat kód z obrázku při komentování.
• Můžete si vést blog.
• A určitě ještě nějaké výhody, na které si teď už nevzpomínám.
Registrace
Registraci provedete přes odkaz v pravém bloku Přihlášení. Zadáte svou přezdívku, svůj e-mail a potvrdíte. Přijde vám mail s odkazem, na kterém si zadáte své heslo. Od této chvíle máte všechny výše zmíněné výhody. Váš email nebude nikdy publikován.
Vpravo uvidíte při přihlášení uživatelský blok, přes který můžete ovládat svůj účet a psát do blogu.
Pokud už máte napsaný příspěvek do blogu a chcete ho upravit, otevřete si ho, a pod nadpisem uvidíte tlačítko pro úpravu. Pokud chcete příspěvek smazat, je to možné při úpravě.
Blog
Můžete si zde vést svůj blog. Vaše příspěvky by měly mít něco společného s Twilight ságou, ale nebudu to nijak omezovat, takže vaše povídky mohou být i o jiných upírech, vlkodlacích a nočních tvorech. Zakázány jsou protizákonné příspěvky a reklama.
Obsah vašeho blogu bude vidět pod odkazem Fan Fiction a zápisky může kdokoli komentovat. Vyhrazuji si právo na smazání nevhodného příspěvku, filtraci sprostých slov a opravu chyb a překlepů.
Pište česky, ne cesky, přečtěte si text po sobě, opravte chyby a nelogičnosti.
Až se zaregistrujte vy, co budete chtít přidávat povídky, napište mi to na fórum, abych vám mohla udělit patřičná oprávnění a můžete přidávat povídky. Někteří se přihlásí, ale nechtějí přidávat povídky, a jinak bych nepoznala, že právě vy se chcete stát povídkáři. Díky.
A TO HLAVNÍ!!!! POTŘEBUJI, ABYSTE MI KE KAŽDÉ POVÍDCE, KTEROU ZDE BUDETE UVEŘEJŇOVAT, POSTALI NA MAIL: rosalie@washington.usa.com SUMARIZACI, KTEROU PAK UPRAVÍM A PŘIDÁM DO OBSAHU POVÍDEK. JE TO PROTO, ABY PRÁVĚ TU VAŠI POVÍDKU KAŽDÝ ČTENÁŘ POHODLNĚ NAŠEL A MOHL SI VYBRAT!!!! DĚKUJI!!!! A TĚŠÍM SE NA VAŠE DÍLKA POKUD NEVÍTE, JAK TAKOVOU SUMARIZACI PSÁT, PODÍVEJTE SE DO OBSAHU POVÍDEK A PŘESNĚ PODLE VZORU JE MŮŽETE VYTVOŘIT :-)