Izy, intrikářka a milovnice

12.kapitola: Poplach!

 Ležela jsem v krásně měkké posteli a byla stulená Erotovy u boku. Cítila jsem se skvěle. Byla jsem... šťastná... Líně jsem se protáhla a usmála se na Erota. Ten se na mě díval nevyzpytatelným pohledem. Tázavě jsem nadzvedla obočí.

,,Přemýšlím. Měla jsi pravdu. Miluješ mě jako otce, nenávidíš jako bratra a toužíš po milenci. A to vše jsem já.." povzdychl si a přitáhl si mě. Jemně mě políbil do vlasů. Já jsem se na něj široce usmála a políbila ho. Na ústa.

,,Možná... možná tě i miluji jako muže... jako druha... jako partnera..." šeptla jsem sotva slyšitelně.

Zrovna, když jsme se dostávali k tomu, že se znovu pomilujeme, tak se někdo vřítil do pokoje. Instinktivně jsem se podívala kdo tam v těch dveřích je a nechce odejít a ztuhla jsem. Edward. Zalapala jsem po dechu a strhla na sebe peřinu. Situace k popukání. Upírka stará jako já a je stydlivá...

,,Co taty děláte, Edwarde?" zeptala jsem se zmateně... a odměřeně, když jsem se vzpamatovala. Edward těkal pohledem mezi mnou, Erotem a tím, jak blízko si jsme. Koutkem oka jsem zahlédla, že Erot se celou situací baví a raději se rozhodla to ukončit.

,,Laskavě vypadněte, běžte si očumovat Tanyu a nechte nás na pokoji!!" vřískla jsem zlostně a dalo mi práci Edwardovy vykat. Edward jako by se probral , překoktal omluvu a stejně rychle jako se do pokoje vřítil, tak z pokoje odešel. Pak jsem se obořila na Erota:

,,Ty nezamykáš?" zeptala jsem se ho zlobně a začala se soukat do těch šatů. Erot si jen povzdechl a lehl si zpátky. Pak se tiše zachechtal.

,,Hezky voníš, víš o tom?" zeptal se a já ztuhla. Něco mi to připomnělo. Ne něco... tohle mi kdysy dávno říkaly jiné rty.

,,A ty jsi skvělý milenec, víš vůbec o tom, že jsem byla panna?" zeptala jsem se kousavě, když jsem si zavazovala boty. Zatracené tkanice! Rychle jsem to nějak zauzlovala a vypařila se z pokoje.

Erot se vztyčil na loktech, ale to už jsem byla pryč a zkoušela odhadnout, kde je Aro. Nechtěla jsem to říct. Erot nepoznal, že jsem ještě nikoho neměla, to jsem věděla, jelikož vůbec nezaváhal, když do mě pronikal a myslím, že jsme si to v návalu vzrušení ani jeden neuvědomili. Teď mi to ale došlo. Já přišla o panenství! Jsem žena! Na tváři mi zahrál lehký úsměv. Už jsem velká upírka...

,,Izy, kde jsi byla?" zeptal se mě Aro, když jsem ho našla.

,,Museli jsme spolu s Erotem něco vyřešit..." řekla jsem a Aro se tázavě podíval za mě. Stojí tam snad někdo, nebo by si měl Aro zajít k očnímu?

,,Přišli jsme o něco?" zeptala jsem se.

,,Jen odjeli Cullenovi z Ameriki společně s Denalijskými z Aljašky a Metrisovy z Británie.." řekl a odcházel k jinému hloučku upírů. Přitom se zmateně mračil.

,,Lituješ toho?" zeptal se mě Erot. Neslyšela jsem ho přijít (trhla jsem sebou), ale určitě jsem cítila to, jak mi chce omotat ruce okolo boků. Poznala jsem to jstejnou intuicí, která mi říká, že se mi novorozený chce vrhnout po krku. Zachvěla jsem se. Erot čekal, čekal na to, co mu řeknu. Ja se usmála.

,,Ani v nejmenším..." broukla jsem mu na zpátek a ucítila polibek na krku.

Dále na: http://moira.pise.cz/119044-izy-intrikarka-a-milovnice-12.html