Důvod jménem láska - 1.kapitolka

 

Tak jsem tu s úplně první kapitolkou která je věnovaná třem děvčatům: Alice Cullen,Moiře a wampýrkám1107 no tak čtyřem,sry holky :) Snad se vám bude líbit =D

No tak bych vám asi měla říct na začátek něco o sobě ne?No tak zaprvé nejsem žádná superhrdinka,upírka a ani vlčice co se v poslední době objevuje v mnoha knihách,které sice s oblibou čtu ale nemám s nimi vůbec nic společného... Jsem úplně normální šesnáctileté pískle s červenooranžovými dlohými vlasy a dost debilním jménem Alexis Dayliová.
Bydlím s mámou v Londýně,táta umřel už když jsem byla malá.Není na mě nic zvláštního,teda až na ty vlasy ,  piercing v nose a věčně zmalovaný oči....
Moc kamarádů nemám,jen svoji partu,kde děláme vše spolu.Patřím do ní já,moje kamarádka Liv a Stacey s Joshem, ti spolu chodí a jsou o rok starší než my s Liv.Dost často spolu chodíme do nočních klubů a pak se ráno scházíme s kocovinou před školou abysme si sdělili novinky...
Jo a taky trochu ujíždím na alkoholu a cigaretách ale to je v Londíně normální...
Taky mám doma psa,mého miláčka Justina.Je to tříletý buldok a je strašně línej jako já :D. Co bych vám o sobě ještě řekla?Docela ráda nakupuju,do školy moc nechodim a taky mám přezdívku. Dali mi jí Liv s Joshem.Říkají mi  Lex nebo Ali,ale taky Červená,Oranžádo nebo Mrkev a Angel.Ta je jejich oblýbená.Dali mi ji protože mám na zádech tetování.A hádejte jaký?Jo jsou ta málá křidélka mezi lopatkami.
Tak to je asi vše,stejně už musim (aspoň jednou za tejden) do školy.A asi si sebou vemu něco na bolení hlavy protože včerejší mejdan a sobě dává docela znát ...Ach ta Liv :) ...došla jsem k šatníku a vybírala si něco na sebe.Nakonec jsem si vybrala šedý džíny a černý děrovaný triko s dlouhýma fialovýma rukávama.S mejma svítivě oranžovočervenýma vlasama to vypadalo extravagantně.Šla jsem do koupelny a namalovala jsem si černě oči s fialovýma stínama.
Sešla jsem dolů do kuchyně a vzala si ze skříňky nějakej prášek a sklenici vody.Když jsem to všechno do sebe hodila,koukla jsem se kolik je hodin.Za pět minut osm.Super to mám ještě čas a šla jsem si najít něco k snídani.Když už bylo něco deset minut po osmý tak jsem se uráčila odejít do školy.Před domem jsem nasedla do mýho auta.Byl to černej kabriolet.Sice bylo trochu strší ale mě to tak vyhovovalo.Umím jezdit rychle a tak jsem ve škole byla asi po deseti minutách.Rozmrzele jsem vylezla z auta a namířila si to ke škole.Vešla jsem dovnitř a namířila si to rovnou do třídy.Otevřela jsem dveře a učitelka spustila,,Jdeš pozdě Dayliová ,jako obvykle!".Ani jsem to neřešila a šla si rovnou sednou vedle Liv. Vyučování je nuda a tak jsem celou hodinu koukala z okna. Těsně před koncem hodiny jsem z okna uviděla jak do školy přichází Josh a Stacey.Oba na mě zamávali a debilně se křenili a já měla sto chutí jít za nimi ven.Sakra!Proč jsem sem vůbec chodila?! Mohla jsem být venku a užívat si.
Tak jsem se zvedla a odcházela.Učitelce to už bylo jedno ,protože věděla že si jdu na záchod zakouřit.A tak jsem se v klidu procházela po chodbě a zapálila si ,když proti mě šel nějakej kluk.Tak jsem radši šla ven na terasu kterou ve škole máme,abych nepotkala ještě někoho.Z terasy jsem viděla jak stojí Stacey před školou.Tak jsem si řekla že půju za ní.
Když mě uviděla přicházet usmála se,ale vypadala že je namol.Ježiši,ožrat se takhle po ránu!Hmm ...To musim zkusit někdy taky .,,Kde je Josh?"zeptala jsem se jí a vzala jí flašku z ruky a postavila ji na zem.,,Ale nevim asi šel pro auto."řekla Stec a pořádně si lokla.Doufám že Josh je aspoň trochu střízlivější.,,Kam pojedete?"zajímala jsem se a přemýšlela jestli mám jet s nimi.Ale to už přijel Josh v jeho autě.Bylo celý otřískanýod těch mnoha bouraček co už zažilo.,,Pojedeš s náma Angels?"zeptal se mě Josh,který měl určitě taky přihnuto jelikož trochu šilhal.,,Pojeď Lex,prosíím!"žadonila Stecey a soukala se do auta k Joshovi.,,Tak jo ale budu řídit ."řekla jsem a vystrčila Joshe na zadní sedadlo ke Stecey.