Čarodějka 2.

Omlouvám se za chyby a přidávám další část .

Pořád jsem nemohla uvěřit že jsem upírka , myslím že je to zlý sen a já se zase probudím doma . Ale není to zlý sen , zaprvé ani spát nemůžu a za druhé domov je dost daleko . Tak se s tím budu muset smířit . Není zase tak špatné být upírem , jsem rychlá , silná a krásná co víc si můžu přát ? no možná asi zase být člověkem a cítit jak mi bije srdce a moct obejmout svoji rodinu a jít na světlo aniž by si někdo všiml že se třpitím jak diamanty .... Jak já bych zase chtěla být člověkem !

No už bych asi měla jít na snídani jestli se tomu tak dá říkat , aby mi všechno nesnědli , spíš nevypili . Oblékla jsem si ty žluté šaty jaké jsem měla když jsem se probudila , protože svoje věci nemám , budu muset jít nakoupit , můžou vlastně upíři nakupovat ? Musím se na to zeptat Lili , budu se jí muset zeptat na hodně věcí . Třeba jak se sem dostala ona a ostatní a proč mě zachránili a kdo mě zachránil ? Asi ji budu hodně otravovat otázkami typu kolik je ti upířích let ? A vypadáš pořád na 20 ... No možná že mě za to zabije .

Sešla jsem dolů do kuchyně , která byla celá žlutě vymalovaná a měla moderní vybavení . U velkého dubového tmavého stolu seděla Charlotta a povídala si s Betty . Nalila jsem si krev do hrnku a přisedla si k nim . " Ahoj " řekla jsem nesměle . Obě mi odpověděli a zeptali se mě jak jsem se "vyspala " . "Dobře " řekla jsem a zasmála se . Mluvily o nějaké knížce , kterou jsem neznala a tak jsem jen poslouchala . Myslím že se jmenovala Romeo a Julie , ale jelikož já moc knížky nečtu tak jsem nevěděla o čem ta kniha je . Pak jsem uslyšela jak někdo schází po schodech dolů a uviděla jsem Lili v dlouhých kalhotách a Modrém triku jak stála mezi dveřmi . ,, Ahoj " pozdravila všechny a přisedla si . ,, Nechtěli by jste vyrazit na nákup ? Elisabeth nemá co nasebe " řekla a usmála se na mě , a tak jsem poprvé cítila že budu mít dobrou kamarádku .