Čarodějka 1.

Ahoj, tak původně tahle povídka měla být jednorázovka a tak jste mě ukecaly že jsem z toho udělala povídku na pokračování , tak doufám že to bude někdo číst a že to nebude hrozný ! Dlouho jsem už nepsala takže se omlouvám za chyby . Díky za Komenty :)

Když jsem vypila obsah té malé fialové lahvičky , tak jsem cítila jak mi do celého těla prostupuje chlad a začala mi být zima a nemohla jsem se udržet na nohou a tak jsem spadla na podlahu a to poslední co jsem viděla byl tmavý stín , který mi přelétl přes obličej a poté už jsme nic neviděla .....

Najednou jsem se cítila lehká a silná , nic mi nechybělo nic mě nebolelo . Pomyslela jsems i že jsem v nebi , protože tady všude bylo bílo , ale když jsem zaostřila ,zjistila jsem že ležím v nějakém bílém pokoji se zataženými závesy a bílou postelí . Na zemi ležel malý perský kobereček , hodně používaný , a hned vedle postele stál stolek s vázou ve které byly luční květiny . Posadila jsem se a podivila se rychlosti s jakou jsme to udělala . Na sobě jsem měla žluté letní šaty , nepamatuju si že bych někdy takové měla . Chvíli jsem se rozhlížela kolem a potom někdo zaklepal na dveře . Byla to malá , krásná blondýnka s jantarovýma očima . ,, Ahoj už jsi vzhůru ? " řekla a usmála se na mě . ,, Kde to jsem ? " zeptala jsem se jí . ,, Jsi v Římě , hlavním městě Itálie " řekla a podala mi skleničku plnou červené tekutiny . ,, Asi chceš vědět kdo jsem a co jsi teď ty " řekla a posadila se vedle mě na postel . ,, Já jsme Lilien " usmála se a napřáhla ke mě ruku . ,, Elizabeth" řekla jsem a stiskla její ruku .

Povídali jsem si tam dlouho až do doby než jsem si všimla že za závěsy svítí měsíc . Dozvěděla jsem se že jsem se stala upírem a že teď budu žít v domě kde je 5 dalších upírů , kteří jsou vegetariány , jako teď já .

Sešla jsem s Lili dolů a Lili mi je představila . Černovlasá dívka s vlasy do půli zad je Charlotta a ten hnědovlasý chlapec vedlení je její bratr Danny . Vedle nich stála vysoká zrzka která se jmenovala Betty a držela se za ruku s černovlasým chlapcem jménem Ricky . Rozhlédla jsem se po pokoji a spatřila jsem u krbu sedět hezkého blonďatého chlapce který právě zavíral nějakou knížku . Lili mi ho představila jako Michaela . Poprvé v životě jsme poznala někoho tak krásného a zároveň chladného . ,, Ahoj já jsem Elizabeth , ale můžete mi říkat Elis nebo Beth " představila jsem se . ,, Tak asi půjdem na večeři ne ? " řekla Lilli a zavedla nás do jídelny , kde nám všem dala podobný kelímek jako mi přinesla předtím .

Brzy po večeři , jestli se tomu tak dá říkat jsem šla nahoru do svého pokoje , do toho pokoje kde jsem se probudila a celou dobu jsem musela přemíšlet o Michaelovi ....