Blog uživatele Adka

Sametový hlas - 17. kapitola - Začátek konce - 2. část

Takže nyní předem moc, opravdu moc děkuji všem kteří mi tu zanechaly pěkné komentáře!! SkvělýHodně mě potěšily. PolibekChtěla bych se předem omluvit za případné chyby, které se mi povedly v povídce udělat. Budu se je snažit napravit. Doufám, že se Vám pokračování bude líbit, a že ho opět ohodnotíte. Přeji pěkné počtení.

Sametový hlas - 17. kapitola – Začátek konce – 1. část

Tak jo, je teda pokráčko. Upozorňuji, že je asi takové divné.

Sametový hlas - Help me!!!

Takže, jako své čtenáře bych vás moc, moc chtěla poprosit o pomoc. uvízla jsem na takzvaném mrtvém bodě, který má dvě cesty. Chtěla bych prosím vědět, co by se vám víc líbilo. 1. možnost je napsat Sametový hlas 2 (Měl by asi jiný název, ale bylo by to v podstatě pokráčko). 2. možnost je splácnout to dohromady, ale upozorňuji, že by to bylo hódně dlouhý. Takže prosím o váš názor. Díky Zatím papa.

Sametový hlas - 16. kapitola - Převrat

 Tak vyvěsme prapory.SmíchJe mi moc líto, že jsem nezvládla napsat SH dřív, ale teprve tenhle výkend jsem měla volněji. NerozhodnýCelou dobu nás ve škole trénovali na pololetí. A jsem moc ráda, že to mám za sebou.

Sametový hlas - 15. kapitola - Těžkosti

Tak jaká jsem lidičky? SmíchJá myslím, že fajn, protože jsem pro vás za tak krátkou dobu napsala další kapitolku. Je ještě delší, než předchozí. Tak snad se vám bude líbit a přidáte mi k ní nějaké pěkné komentáře.MrkajícíDoufám, že vás nezklamu jedním momentkem, ale jsem si jistá, že ho brzy pochopíte.

Sametový hlas - 14. kapitola - Nákupy

Tak přináším dobrou zprávu. Konečně jste se dočkali pokračování SH. MrkajícíDěkuji, že jste vydrželi tak dlouho. Je to opravdu dlouhá kapitolka. Je ještě delší než ta minulá. Tak doufám, že budete spokojeni a že jsi tím u vás smažu to provinění s tááák dlouhýho abstinování!RozpačitýProsím moc o komentíky a názory.

Sametový hlas - 13. kapitola - Prožitky u Cullenů

Takže, všem se minule nelíbila délka kapitolky, a tak jsem vám dneska napsala velmi, velmi dlouhou. Popsala jsem u toho 5 A4. Tak doufám, že budete spokojeni. Vyplazený jazykSmíchA prosila bych o nějaké komentáře. Jinak moc díky za minulé opravdu mě moc potěšili. Teď už nebudu zdržovat a přeji příjemné počtení.


I will never forget - 5. část - KONEC

 Takže, pokud tuhle povídku ještě někdo čte, tak tady máte její konec. Doufám, že se Vám aspoň trochu líbila a už naposledy u této povídky prosím o komentáře. Díky Adka :)

Sametový hlas - 12. kapitola - Seznámení

 Sametový hlas je opět tu a tak moc, moc prosím o komentíky. :-) Adka

Sametový hlas - 11. kapitola - Nevydařená návštěva

Tak a další pokračování SH je na světě. Doufám, že se Vám bude líbit. Asi Vás ten konec moc nepotěší. :) Ale aspoň se o to víc budete těšit na pokračování! ;) Nebudu Vás už zdržovat. Jen jsem chtěla poděkovat za vaše komentáře a poprosit o nové. Díky moc Adka