Blog uživatele Pluviassol

Time for driving - část 26.

 Tak... Konečně je to tu.. =)) Po více jak měsíci (asi, nedívala jsem se).... Tuhle část provázela spousta problémů, zamilovanosti, zdravotních problémů týkající se mé osoby, zdravotních problémů týkajících se někoho jiného, pár výsměch od osudu.... No prostě.... Jsem ráda, že to sem konečně mohu i přes tyto trable přihodit.. =))

Speciální věnování je pro všechny kdo vydrželi a psali komenty!! =)) Děkuji! =))
 
pluviassol.blog.cz
 

Time for driving - info + začátek 26. části

 Hi, napřed jeden starý článek z blogu:

 

Time for driving - Longer or shorter?

 Hi!

Obracím se na vás s otázkou. Mám napsanou asi stránku a nevím, kdy se zase ke psaní dostanu, je možné, že až o víkendu. 
Takže: chcete kratší část nebo delší část? =))  Mně je to v podstatě jedno, vyberte si.
A je tu ještě jedna věc:

Time for driving - část 25.

 Hi!

Měsíc.... Měsíc mi trvalo než jsem napsala novou část... Tak moc se stydím! A obdivuji ty, které tato povídka stále baví... Moc se vám všem omlouvám... Původně sem měla napsat Kira-chan zprávu o mém nedostatku času ale měly jsme nějaký problém s heslem a pak na to zapomněla... Prosím... Moc vás prosím omluvte mou tvůrčí krizi... Vím co bude potom ale nevím co bude teď... měla jsem velký problém dostat se tam, kde jsem teď...
Každopádně moc děkuji za vaši podporu a výjimečně sem dávám pokráčko bez korecke.
 
pluviassol.blog.cz
 

Time for driving - část 24.

 Hi!

Opět nová část.. =)) Musím se přiznat, že teď mi to psaní vůbec nešlo a bylo to dané tím, že jsem se moc rychle přibližovala k bodu, po který jsem to měla namyšlené ale ne domyšlené.
Musím moc poděkovat jednomu kamarádovi, který mi neuvěřitelně pomohl a dal spoustu námětů k přemýšlení, ale co je hlavní, pomohl mi vymyslet co dál.. =)) Ještě to bude chtít doladit ale možná mám i materiál pro TfD 2 pokud nějaké bude... =)) Musím si to nechat proležet v hlavě a uvidí se... =))
Každopádně je tu možnost, že budu pár částí vyšperkovávat, takže pokud se něco takového stane, budu vás informovat.. =))
 
Příjemné počtení.. =))
 
pluviassol.blog.cz
 

Time for driving - část 23.

 Hi!

Konečně nová část. Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo ale bylo to dané tím, že jsem spletla sama sebe a nevěděla jsem jak dál pokračovat, neskutečně moc mi pomohla Upiirek, která je nyní mou korekturkou, takže VÍTEJ! =)) a také velké díky patří Michce, která mi pomohla s jednou částí. Teď to bude fungovat tak, že Upiirkovi pošlu novou část, ona ji opraví a co nejrychleji pošle zpět.
Doufám, že se vám nová část bude líbit, dala mi dost práce....
 
pluviassol.blog.cz
 

Time for driving - část 22.

Ahojte! Konečně přidávám další pokráčko, omlouvám se, že to tak dlouho trvalo (pár důvodů je na blogu =)) ) každopádně další kapitolka je kratší, v podstatě vypocená a celkem vzato o ničem, takže doufám, že i přesto se vám bude líbit! =))

pluviassol.blog.cz

 

 "Sloužíš jí?" zeptá se Alex.

"Sama mě přeměnila," zasměje se Kuran a čeká na Alexovu reakci.

Time for driving - část 21.

 Ahojte! 

Dnes se vám hlásím už podruhé! Děkuji moc za komentáře, nadchly jste mě tak, že tu máme další (sice krátkou) část! Užijte si ji! =))

 

 

pluviassol.blog.cz

 

Time for driving - část 20. (2/2)

 Přidávám slibovanou druhou část.. =)) Snad se bude líbit a děkuju moc za komentáře!!!! =))))

 
 
pluviassol.blog.cz

Time for driving - část 20. (1/2)

 Hey!

Jak jsem slíbila, tak také plním! Po dlouhé době bylo už taky na čase! =D ale... ahgnj... zase to ale... tahle část bude rozdělená na dvě části.. =)) druhou část uveřejním zítra, dejme tomu, ve čtyři? =)) tak nějak... =))
Takže zatím se mějte krásně... Děkuju moc za komentáře! =))
 
pluviassol.blog.cz