Blog uživatele Esme Cullen

Čarodějka 4.

Sice to nikdo nečte , ale tak si to píšu pro sebe :) .Tak se sama sobě omouvám za krátkou kapitolu , protože už nemám sílu něco vymýšlet ..

Čarodějka 3.

Ahoj , tak přidávám další , nudnou kapitolu . Chyby dělám , jsem přece člověk , no to nebudeme rozebírat...:)

Čarodějka 2.

Omlouvám se za chyby a přidávám další část .

Čarodějka 1.

Ahoj, tak původně tahle povídka měla být jednorázovka a tak jste mě ukecaly že jsem z toho udělala povídku na pokračování , tak doufám že to bude někdo číst a že to nebude hrozný ! Dlouho jsem už nepsala takže se omlouvám za chyby . Díky za Komenty :)

Když jsem vypila obsah té malé fialové lahvičky , tak jsem cítila jak mi do celého těla prostupuje chlad a začala mi být zima a nemohla jsem se udržet na nohou a tak jsem spadla na podlahu a to poslední co jsem viděla byl tmavý stín , který mi přelétl přes obličej a poté už jsme nic neviděla .....

Čarodějka

Tak tady vám píšu tu slibovanou povídku , doufám že se vám bude aspoň trochu líbit .Omlouvám se za chyby. A tím se s vámi na dlouhou dobu zase loučím...
 TEĎ KOUKÁM ŽE TO NIKDO NEČTE , TO JE TO TAK HROZNÝ ????
 

Námět na novou povídku

Ahoj, hrozně moc se omlouvám , nebyla jsem tu už 3 měsíce , to víte byly prázdniny a já si je užívala v koňském sedle :) a pak je tu ta škola . No dyť to znáte ..
A teď po tom dlohém čase přicházím s novou povídkou Čarodějka , doufám že se vám bude líbit.
A tím se taky všem omlouvám za to že jsem tu nebyla.
Hned zítra vám sem dodám tuto povídku.
 
 

Viktorie - jednorázovka

Ahoj , po dlouhé době se znovu ozývám s jednorázovkou ! tak si to užijte .

 

Jmenovala jsem se Viktorie Ann Lockhartová , dcera vévody z Lockhartu . Měla jsem mladší sestřičku Elizabet Mary Lockhartovou . Vyrůstala jsem na venkově v našem sídle . Byl to veliký dům , s dvěmi patry a spoustou pokoji . Se sestrou jsme to tu milovaly . A tady jsem se stala upírem . Povím vám svůj příběh ...

Ten malý 25.kapitola

Ahoj , toto je poslední kapitola , kterou věnuji Wampýrkám 1107 , Poppy , Alice Cullen , Alice C. ( moje sestra - za pujčení notebooku ), a dalším co tuhle povídku četli ! Děkuji vám za úžasné komenty , které mě vždy nadchly !

                                                     Děkuju , Esme Cullen = )

Odva měsíce později

Cullenovi a Bella :

Ten malý 24.kapitola

Tak , tohle je předposlední kapitola , a tak si ji užijte !

Esme :

Když jsme dorazili k našemu domu v Ashlendu , zazvonila jsem a čekala . kdo mi přijde otevřit . Otevřela mi stará paní ,, Co si přejete? " zeptala se mě . ,, Bydlí tu Cullenovi ? " zeptala jsem se . ,, Ne , před týdnem se odstěhovali " řekla . ,, Nevíte kam ?" zeptala jsem se . ,, No někam do Seattlu " řekla . ,, Děkuju vám , nashledanou " řekla jsem a otočila jsem se k Rose a Emmetovi . ,, Musíme do Seattlu " řekla jsem .

Edward :

Ten malý 23.kapitola

No a je tu další !!

Esme: