Blog uživatele ostruzinka

Zdánlivě zapomenuté tajemství 5

Fanfáry hrají tuš, jelikož jsem právě dokončila pátou kapitolu a všem čtenářům a čtenářkám se moc omlouvám, že to trvalo tak dlouho. Agnes se oficiálně seznámí s Volturiovými. V trůním sále do ní narazí upírka, se kterou se ihned spřátelí. Seznámí se i s její rodinou, kterou není nikdo jiný než naše známá rodinka Cullenových.

 

Agnes

 

Zlo proměněné v dobro 2

Loren se blíže poznává se svou tetou a snaží se smířit s novou budoucností. V příštím díle se dočkáte i Cullenových.

 

2. kapitola

 

 

Mé rozpůlené srdce 4

Po trochu delší době vám sem přidávám dalši kapitolu a jsem s ní hodně spokojená. Řekla bych, že až moc. Snad se vám kapitola bude líbit aspoň z části tolik jako mně.

 

4. kapitola

 

Pohled Oprah:

Mé rozpůlené srdce 3

Dozvíme se jaký má Caius názor na svou ženitbu. Co na to řeknou Jane a Alec? Projde Caiovy jeho výlet za hradby hradu? Koho střetne Oprah? A jaký bude mít pocit z Voltery? To vše a mnohem více se dozvíte v této kapitole. Příjemnou a pohodovou četbu. :-)

 

Pohled Caius:

Zlo proměněné v dobro 1

Hlavní hrdinka Loren se setká s Cullenovými a zamiluje se do Edwarda a on do ní. Poté co se s ní vyspí ji řekne, že on a jeho rodina odjíždí a že se více neuvidí. Loren odjíždí do Itálie žádat o pomoc. Pomohou nebo ne? Pokud ano najde mezi nimi novou lásku? Nebo už nebude schopna lásku cítit?

 

 

Zdánlivě zapomenuté tajemství 4

Tato kapitola bude taková oddychová, ale snad se vám bude líbit.

 

4. kapitola

 

Mé rozpůlené srdce 2

2. kapitola

Zdánlivě zapomenuté tajemství 3

3. kapitola

Mé rozpůlené srdce 1

1. kapitola

Zdánlivě zapomenuté tajemství 2