Blog uživatele wampýrka1107

Společenstvo amuletů - 3. KapitoLa

Tak je tu další pokračování. Snad se bude líbit ;-) Moc se omlouváme a děkujeme za komentáře, které nás nakoply..zvláště od Zuzanka a myska a také děkujeme za pomocnou ruku přes komentáře od moira a lela =) Děkujeme, ale teď už šup do čtení ;-)


 

 

Izzy

Společenstvo amuletů - 2. KapitoLa

Tak zde máte všechny pohledy..=) Máme i obrázky, ale dáme je sem, až zjistíme jak..;-) Přejeme příjemné čtení, děkujeme za komentáře a chtěly bychom minimálně šest, pro pokračování. Na konec ještě omluva, že nám to tak dlouho trvalo..=( Snad to vykompenzuje délka..;-) Vaše Izzy, Lili a Angie..=)


 

 

 

 

Izzy

Společenstvo amuletů - 1. KapitoLa

A další....=( =)


 

Škola - pohled: Angelika Soars (Angie)

Společenstvo amuletů - 1. KapitoLa

Tak uvidíme, jestli napíšete...=(


 

Škola - pohled: Lilian Darkens (Lili)

Společenstvo amuletů - 1. KapitoLa

Takže jsme se rozhodly sem dávat pohledy postav jednotlivě =) Takže tady máte pohled Izzy =) Pro pokračování je podmínkou pět komentářů, abychom věděly, jestli to někdo čte, zajímá ho to a líbí se mu to..=) Vaše Izzy, Angie a Lili =)


 

Škola - pohled: Isabella Morell (Izzy)

Společenstvo amuletů - PodKapitoLa

Omlouváme se za zpoždění...=D =) Tak tady máte trochu úvod do děje, ale pořád bez hlubších údajů...=) Prosíme moc o vaše komentáře..=) A ještě bychom se chtěly zeptat, kapitola bude většinou ze tří pohledů, chcete je najednou nebo každej zvlášť? =) Vaše Izzy & Lili & Angie =)

Bude poračování...?

Tak jsme přidaly prolog na naši novou povídku. Víme, že je to po hodně dlouhej době, proto se moc a moc omlouváme, ale ve škole toho je prostě moc a ani jedna nestíháme =( Takže jsme se k prologu dostaly až teď..a prosíme, pokud máme pokračovat, chtěly bychom zde vidět minimálně 5 komentářů, aby jsme věděly, jestli vůbec máme psát dál, nebo ne...=( Moc vás prosíme, aby jste nás podpořili, protože máme psaní rády...=) Děkujeme moc a čekáme na vaše vyjádření..=) Vaše Izzy, Lili a Angie...=)

Společenstvo amuletů - Prolog

Vypravěč

Nová povídka...?

Tak jsme dokončily naši povídku Vždycky si to budu pamatovat. Chceme se vás zeptat...Máme připravenou další povídku, která se bude jmenovat Společenstvo amuletů...samozřejmě se týká upírů, ale nejen jich.

Vždycky si to budu pamatovat - 34. EpiLog

Omlouváme se za chyby a taky za to, že nám to tak dlouho trvalo..=( Přejeme příjemné počtení a prosíme..zanechte nějakej komentář..=( =)