Blog uživatele chuckyna

Prokletí - epilog

Hola hola,
tak jsem konečně dopsala slíbený epilog. Původně měl bejt krátkej, ale nakonec jsem se nějak rozepsala :D
Tohle bych nazvala mojí pisatelskou derniérou.
Ne, vlastně vám teď pěkně kecam, protože už se mi v hlavě rýsuje další nápad, kterej snad brzo hodim na papír.  Pokud budete mít zájem, povídku najdete na mém blogu.
Doufám, že se vám Prokletí aspoň trochu líbilo, i když část psaná ze Samovo pohledu byla tak kostrbatá.
Omluvte chyby a přeju příjemný čtení :)

Epilog


Prokletí - 8. kapitola

8. kapitola
Pořád jsem Sama držela za ruku a snažila se uklidnit. Připadala jsem si jako ve snu, v nejhorší noční můře. Ale kdybych spala, nikdy bych se takhle necítila. Nebušilo by mi srdce tak, že jsem se bála, aby mi neselhalo - možná by se to stalo, kdyby to bylo možný. Žaludek by se tak nesvíral. A Sam by mě určitě probudil, protože bych křičela. Tohle byla realita.

Prokletí - 7. kapitola

Helou :)
Tohle byla první kapitola, kterou jsem měla k povídce vymyšlenou, ale jako obvykle se mi jí nepodařilo napsat tak, jak bych chtěla. Už se blížíme ke konci.

Prokletí - 6. kapitola

6. kapitola
"Pořád ještě nechápu, jak to funguje," povzdechl jsem do ticha. Přesunuli jsme se do jejího pokoje na postel, protože jsem si nebyl jistý, jestli se vůbec udržím v sedu. Effie se mi uvelebila na břiše a vytrvale mlčela. Nechal bych ji tak, kdyby mi před pár okamžiky neoznámila, že do měsíce umřu.
"Co přesně nechápeš?" ozvala se po chvíli.
"Vlastně všechno. Jak je možný, že se tomu nedá vyhnout? Nebo třeba proč zrovna já?" zkusil jsem to.

Prokletí - 5. kapitola

Helou,
konečně jsem dopsala tuhle kapitolu. Trvalo to děsně dlouho, protože je jedna z nejdůležitějších. Ale jak už to bejvá, tak dlouho jsem se s tim nimrala, až je hrozná. Jenže čim víc se snažim, tim je výsledek horší, takže se budete muset spokojit s touhle hrůzou :D Snad vám vaše fantazie pomůže si to přilepšit :D
Příjemný čtení :)

Prokletí - 4. kapitola

4. kapitola
Přiložil jsem jí ruku na záda a přitáhl si ji ještě blíž k sobě, abych mohl náš polibek prohloubit. Ovinula kolem mě ruce a pootevřela ústa.
Sotva se naše jazyky setkaly, odskočila ode mě a spadla z postele. Zůstal jsem na ní jen vyjeveně koukat.
"Seš snad nekrofil?!" zavrčela na mě a soukala se na nohy. Teprve až teď jsem si plně uvědomil, že má pravdu, že se ze mě nejspíš fakt stává nekrofil.
"Neřikalas snad, že nejsi mrtvá?" odseknul jsem a snažil se zklidnil svůj tep.

Prokletí - 3. kapitola

Aloha! :)
Tak jsem konečně dopsala další kapitolu. Sice mi to chvíli trvalo, ale antibiotika se mnou dělají divy :D Spím skoro celej den.
Omluvte případný chyby, mam pocit, že mi začíná měknout mozek :D
Příjemné čtení :)


3. kapitola

Prokletí - 2. kapitola

Ahojte,
už to tady mělo dávno být, ale jsem nachcípaná, takže jsem se k tomu dokopala až dneska odpoledne. Omluvte případné chyby, dneska mi to fakt nemyslí :)
Příjemné čtení..

Btw: tady mám galerii :)) 

 

Prokletí - 1. kapitola

Ahojte,
tak tady je slíbená první kapitola. Je kratší a tak celkově jsem z ní na rozapacích. První kapitoly se vždycky píšou nejhůř..
Tak snad se vám bude líbit. Příjemné čtení.

 


1. kapitola

Prokletí - úvod

Ahojte,

rozjíždím novou povídku s názvem Prokletí. (ano, plně si uvědomuju, že mám už dva roky rozepsanou Skrytou pravdu a Zpátky ke kořenům, ale to jsem poslala k ledu, alespoň prozatím :D ) 

Tentokrát to nebude fanfiction, tak doufám, že se bude líbit. Tady je krátký úvod, kapitola by měla být zítra.