Blog uživatele arden

Popelka - 15.kapitola

Ahoj, tak konečně tu je další kapitola. Edwardův pohled není celý, ale to dodělám až v příští kapitole. A když jsem u ní, ta bude až tak za týden a půl. Jedu na dovolenou, takže nebudu moct psát, ale jakmile se vrátím, hned ji napíšu. Tak se zatím mějte a užávejte si prázdnin. Zatím.

Popelka - 15.kapitola

 

 

Popelka - 14.kapitola

Mám tu další kapitolu, dříve než jsem slíbila, což je na mě docela úspěch :D Jinak, je docela dlouhá, ale Edwardův pohled je kratičký. Je to tím, že se v těch prvních kapitolách nic moc nedělo. Takže doufám, že si kapitolu užijete a zkusím co nejdřív napsat další kapitolu. A řekla bych, že by dokonce mohla být už v pondělí nebo úterý. So... příjemné počtení :-) 

Popelka - 13.kapitola

Trochu jsem si mákla a je tu další kapitola. Teď přes víkend další nebude, ale v pondělí přidám další a slibuju že bude delší. A opět moc děkuju za komentáře, bez vás by psát ani nemělo smysl.

Popelka - 13.kapitola

 

 

Popelka - 12.kapitola

Je tu další kapitola. Pohled Edwarda musí jít od první kapitoly, abych vás napínala co se Edwardovi honilo v hlavě a proč dělá to, co dělá. Jinak moc všem děkuju za komentáře, moc pro mě znamenají.

Popelka - 12.kapitola

 

Popelka - 11.kapitola

Ahoj, kapitola není moc dlouhá, ale konečně je tu i pohled Edwarda. Bohužel ani ten není moc dlouhý, ale příští kapitolu napíšu delší.

Popelka - 11.kapitola

 ,,Pořád si nejsem jistá, jestli je to dobrý nápad," poznamenala Alice.

 ,,No tak, klid, sama si viděla, že se vrátím živá," odbyla jsem ji a sedla si na svoji zbrusu n

Popelka - 10.kapitola

Omlouvám se za tu poslední část, ale já je prostě miluju a nemohla jsem jsem ji v příběhu vynechat. Není to tím, že bych se chtěla opičit po Novém Měsíci. No a jinak, není to moc dlouhá kapitola, ale na počítači se mi píše nějak divně, takže vám to tentokrát bude muset stačit. A až budu v pohodě noťas, tak sem dám delší.

Popelka - 10.kapitola

 

Popelka - 9.kapitolaAhoj, mám tu další kapitolu. Plus na vás mám dotaz. Co kdybych ke každé kapitole dala pohled Edwarda, Jacoba nebo obou? Napište mi to prosím do komentářů, je to jen na vás. (Edwardův pohled by byl od první kapitoly)

Popelka - 8.kapitola

Konečně tu mám další kapitolu. Snažila jsem se, aby byla delší než normálně, tak snad se mi to i povedlo...


Popelka – 8.kapitola

 

Jacob se začal třást, ale po chvíli ho to přešlo. ,,Asi bych měl jít,“ řekl rychle a odcházel.

Popelka - 7.kapitola

Ahoj. Je tu další kapitola. Chci vám všem moc poděkovat za komentáře a taky za to, že vůbec moji povídku čtete.
Popelka – 7.kapitola

Popelka - 6.kapitola

Ahoj, mám tu další kapitolu a moc se omlouvám za to zpoždění

Popelka - 6.kapitola

,,Ten navrhla Esme,“ pochlubila se Alice.

,,Je dokonalý Esme,“ pochválila jsem ji a společně jsme vešli do domu. Emmett se hned vrhl nahoru, aby zabral ten největší pokoj, byl jako malé dítě.