Blog uživatele Lilluška

Blood Sun - 7.kapitola

7.kapitola

Kapitolka je o Edwardovi. To abych trochu očistila jeho zlou pověst v mé povídce...:-)..snad se bude líbit...
 
Edward:
 

Blood Sun - 6.kapitola

6.kapitola

Blood Sun - 5.kapitola

5.kapitola
 

Blood Sun - 4.kapitola

4.kapitola
 
„Ach Bello, to je mi moc líto. Jak se to stalo?“ vyzvídal.
 
„Já nechci o tom mluvit.“ale věděla jsem, že jestli chci, aby mi quilleté pomohli nějak od smrti, budu jim to muset říct.
 

Blood Sun - 3.kapitola

Tak jsem vám napsala další kapitolku....děkuji za všechny ty krásnéé komentáře, co mi necháváte...velmi mě to vybízí k dalšímu psaní...:-))) ale předem upozorňuju, že je krátká...:((
 
3.kapitola
 

Blood Sun - 2.kapitola

Takže máte tu další díl Blood Sun...chtěla jsem ho přidat už dáávno,ale jak všichni víte nejel edwardcullen.707.cz ....takže jsem ráda, že se s tím Rosalie vypořádala...:-)...*thank you* ... a ještě bych chtěla poděkovat AnEt,Anika,lucia a Sima_Alice, které mi napsali krásné komentáře k první kapitolce...tady máte druhou :-)
 
2.kapitola
 

Blood Sun - 1.kapitola

1.kapitola
 
Jela jsem známou cestou k Edwardovi domů, ale cestu jsem vůbec nevnímala. Mé myšlenky lítaly úplně někde jinde.Nemyslela jsem na Edwarda,na Alici,Jacoba nebo Charliho.Přemýšlela jsem nad tím, co jsem se dozvěděla v nemocnici.
 

Jed v krvi

Ahojky lidi, mám tady svou první jednorázovku,tak třeba se vám zalíbí.Povídka je psána z pohledu Edwarda a odehrává se od té doby,kdy James kousl Bellu v baletním studiu.ALE. pokračování probíhá úplně jinak. Tak přeji příjemné čtení. :-)