Blog uživatele Geniela

Proti své vůli 4. kapitola

 Ahojte lidičky. Moooooc se omlouvám, že jsem tak dlouho nic nepřidala, ale vůbec nebyl čas a ani chuť něco sesmolit dohromady. Doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit a ještě víc doufám, že si na tuhle povídku pamatujete.

Přeji příjemné čtení

 

4. kapitola

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 35. kapitola

 Tak a je tu další a zároveň poslední kapitola. doufám, že jste na tuhle povídku nezapomněli. Nevím co mám k této povídce dodat snad jen pěkné čtení.

Chtěla bych poděkovat mým čtenářům, kteří tuto povídku četli a zanechávali své komentáře. moc mi pomohli a za to jim patří mé velké DÍKY.

 

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 34. kapitola

 Ahojky, tak po dlouhé, hodně dlouhé době sem přidávám předposlední díl. Málem jsem si myslela, že jej nikdy nenapíšu. Totálně mi došla inspirace na tento díl a nechtěla jsem hned psát poslední, bylo by to moc uspěchané. Popravdě v tomto dílu se moc toho neděje, patří mezi ty nudnější díla, ale nějak se k té poslední kapitolce musím dostat. :-)

 

 34. kapitola

 

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 33. kapitola

 Tak a je tady slibované pokračování. konečně se dozvíte kdo je ten neznámý:-)

 

33. kapitola

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 32. kapitola

 Ahojky lidičky. MOOOC se omlouvám, že mi to tak trvalo, ale už se otepluje a tak už kapitoly budou přibývat pomaleji.

 

32. kapitola

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 31. kapitola

 Tak a máte tu pokračování. V této kapitolce se dozvíte jak probíhala bitva a objeví se tam nová dost důležitá osoba :-). 

 

31. kapitola

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 30. kapitola

 A tady je pokračování. Je to trochu kratší, než jsem si představovala, ale nemusíte se bát nemám to useklé.Kdybych pokračovala, tak bych tam dala už další den a vůbec nevím, kde bych to měla pak ukončit. Jelikož v této kapitole se schyluje před bouří.  

 

 

30. kapitola

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 29. kapitola

 Ahoooj tak jsem tady zas po dlouhý době. Moc se omlouvám, že dlouho nic nepřibylo, ale o jarních prázdninách vůbec nebyl čas a pak se mi rozbil počítač a dovezli mi  ho až teď v pátek. Doufám, že si vás udobřím touto kapitolou, která je dost dlouhá a budu vám vděčná za každý komentář, který mi dáte. no už vás nebudu nudit svými kecy a přeji příjemné čtení.

 

 

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 28. kapitola

 Tak po delší době jsem se zase dokopala k napsání další kapitolky. Doufám, že se vám bude líbit. A prosím napište mi do komentářů jestli se vám už nezdá zdlouhavá tato povídka sice už je na dohled konec ale i tak bych byla ráda, kdybyste mi napsali váš názor. Předem děkuji.28. kapitola

Difficile est tagere, cum doleas ( Je těžké mlčet když cítíš bolest ) - 27. kapitola

 Tak konečně jste se dočkali pokračování. Zamýšlela jsem tuhle kapitolu o dost delší, ale asi by jste se jí nikdy nedočkali. 

 

 

27. kapitola

 

Damian