Blog uživatele mischa

Hominem te esse, memento - 47. kapitola

V tuhle chvíli Vám k tomu povím jenom jedno: Je 1:35 - už není apríl. Užijte si novou kapču!
 
 
 

!!! NOVÁ KAPITOLA !!!

 

Hominem te esse, memento.
Pamatuj, že jsi člověk.
Kapitola čtyřicátásedmá


 

 

 

47. KAPITOLA JE ZDE!

Hominem te esse, memento - 46. kapitola

Slyšíte ten aplaus?? Slyšíte to?? Mischa dopsala 46. kapitolu. Rekord je na světě. Nebduu k tomu nci dodávat. Utrhla jsem to v nejlepším xD Za tři kapitoly už se nám zas zjeví anděl, ale nečekejte idylku. Vše nakonec nebude tak růžové, jak si Clara představovala... Bylo by pro mě tou největší odměnou, kdybyste mi tu zanechaly komentář.Najdete ji ZDEE!!!

Shadows on my way

Dobrý večer lidičky :-)

Tak mě tu zas máte, po dlouhé době... Dala jsem Vám sem něco na zkrácení té dlouhé chvíle, kterou musíte čekat na další kapitoly... Nebudu Vám sem k tomu nic psát, jen chci vědět, co na to říkáte???


 

 

Najdete to ZDE!!

Hominem te esse, memento - 45. Kapitola

Taak je to tu. Po velmi, velmi dlouhé pauze jsem se konečně naladila na tu správnou notu a napsala další kapitolku. Přišla jsem na to, že na každou svoji povídku musím mít jiný druh nálady. Dneska se mi podařilo správně naladit xD

Hominem te esse, memento - 44. kapitola

Tramtadádá !
To koukáte co? Trochu jsem se v práci nudila a chytla se mě můza. Vytvořila jsem díky ní celkem obstojnou kapitolu. Jsem zvědavá, co na ní řeknete. Podřilo se mi to trochu zamotat. Co si myslíte o Travisovi? Odkud zná Ryana? A jaký by mohl mít důvod, aby zabil Callema? Toť otázky, že ? :-) No nic lidičky, kochejte se, je to na nějakou dobu možná poslední kapitola, protože já už to učení na zkoušky nemůžu delé odkládat, pokud chci dokončit tenhle semestr. Takže čtení zdar a nezapomeňte zanechat komenty :-))

Hominem te esse, memento - 43. kapitola

Překonala jsem se a splodila další pokračování :-) Doufám, že se vám bude líbit alespoň tak, jako to poslední. Moc vám děkuju za minulé komentáře. Doufám, že i tentokrát mi zanecháte své reakce :-)


 

 

43 kapitolu najdete ZDE!

 

Hominem te esse, memento - 42. Kapitola

Nová kapitola k povídce hominem už je konečně na světě. Jsem vděčná za každý váš komentář a moc vám děkuju za ty minulé. Přečíst si jí můžete jako vždy na mém webu ZDE.

Hominem te esse, memento - 41. kapitola

Po dlouhé době přináším pokračování povídky hominem te esse :)

Krok do neznáma - 1. kapitola + galerie

Po dlouhé době jsem zas vypotila něco málo ze své fanatazie. Jsem zvědavá jak na to budete reagovat. Je to dlouhé a možná i nudné, ale už jste se nejspíš setkaly s mými prvními kapitolami. No jsem zvědavá, co na to řeknete. Šup sem s komentářema :))

Novou kapitolu naleznete na mém novém webu ZDE!

Luciana: Zbloudilá ve stínech - 3. kapitola

Konečně zas po dlouhé době nové pokračování! Doufám, že vás zaujme, a že získám o nějakého toho čtenáře navíc. Tak prosm, těším se na vaše komentáře :))


 

 

Luciana: Zbloudilá ve stínech

3. Kapitola

 

ZDE!!