Blog uživatele -Aleach-

Noctuabundus est - 8. část "Vzpomínky na Isabell"

 Řekl jsem jí ten krutý fakt, nebylo totiž pochyb. Alice viděla, že se brzy dozví pravdu a to navzdory mému přesvědčení a opatřením. Ten, kdo se jí tak hrubě prořekne, zatím není znám ani díky vizím mé sestry. Nelze tomu předejít, neboť kostky již byly vrženy.

Jak teskně můj výrok zněl, jsem si přečetl až z její tváře a již tehdy jsem toho litoval. A má lítost byla o to větší, že mi ji tak připomínala. Isabell.

„Nad čím přemýšlíš?“ vyrušila mě z mých myšlenek.

Noctuabundus est - 7. část

 

„Co kdybychom si, až dojíš, zašli na procházku?“ ptala se Alice, zatímco jsem jedla. „Myslím my všichni, celá rodina plus ty. Alespoň můžeš konečně poznat Emmeta a Rosalie. Za chvíli by měli dorazit.“ Dodala a se skelným pohledem se zadívala kamsi za mě.

„Klidně,“ odtušila jsem neutrálně.

 

 

Noctuabundus est - 6. část

Po nějaké době, zas další kousek. Snad potěší...

 

Daybreak - 8. Sbohem + 9. C'est la vie! + 10. odloučení

Trojice smutných kapitol na téma "láska", jak jinak taky, vždyť se říká: "Láska se laská" a "láska tě spráská!". tak si to užijte, Al.

 

 

8. Sbohem.

 

(Jacob)

Noctuabundus est - 5. část

Dílek s názvem "Aliciino nechutenství", který pojednává také o tom, že nepozornost se nemusí vždy vyplácet, zvlášť, když se jedná o nákupy s Alice.

Opět děkuji za komenty a dodávám, že tohle je poslední část, co jsem měla předepsanou...

Vaše Aleach.

 

„Bello, posloucháš mě?,“ ozvalo se z dálky a já se podívala na Alice.

Noctuabundus est - 4. část

A je tu další část, snad se bude líbit a doufám, že co nejdřív budu schopná napsat další. Mám toho teď moc, například seminárku, se kterou sotva začínám...

S přáním dobré zábavy u čtení, Vaše Al. A btw, dík za komenty ;)

 

Noctuabundus est - 3. část

První den ve škole, začátek.

 

Ten den ráno Charlie dole stepoval už od půl páté, takže prostor na spaní, žádná sláva. V šest jsem to vzdala a šla se umýt a upravit do koupelny. Jen, co jsem tam vešla, se mi na tváři začaly tvořit krůpěje vody, která se na mě vysrážela. Koupelna doslova přetékala párou.

Memories VI.

Takže po dloouhé době přináším další část. není sice moc dlouhá, ale konečně se díky ní posunem dál. V tomhle díle si přiblížíme další z "hlavnějších" postav.

No, doufám, že se bude líbit. Al.

 

„Páni, tohle, že je můj pokoj?,“ zalknula se Korin a tváře jí zrůžověli. Větší krásu si nedokázala představit.

Noctuabundus est - 2. část

Další díl. Slova jsem napsala a na hudbu odkazy vložila, ;) Al.

bwt, dík za komenty.

 

Noctuabundus est - 1. část

Zase jiná povídka na stejné téma. Moje nejnovější parafráze již teď dávno legendárního příběhu dvou zamilovaných "lidí", kteří jsou jako osudový pár již skoro stejně známý jako o mnoho starší Romeo a Julie, Tristan a Isolda nebo Helena s Paridem, přináší pohled do "temného" světa Belly, která je či minimálně sympatizuje se světem goths. I Edward je trochu jiný, jak později zjistíme, a jistou roli v příběhu hraje taky babička Isabella. Jakou?... To už si musíte přečíst!

Vaše Al.