Blog uživatele IsabellaCullen

Miluju tě Edwarde

Ahojky přináším Vám moji první jednorázovku. Je o Belle, které je ovšem už 32 let. Edward se nikdy nevrátil. Prosím o nějaký komentáře jestli se vám to líbilo č nelíbilo. Děkuju :-*
Zpohledu Belly:

Do skonání světa - 8.Kapitola

Z pohledu Edwarda

Do skonání světa - 7.Kapitola

Z pohledu Edwarda
Rentgen byl hotov rychle a Bella seskočila zpátky na zem. Carlisle si vzal snímky. Chvilku na ně koukal a pak se Belly zeptal. „ Bello, musím udělat ještě ultrazvuk tohle se mi nezdá. “ v jeho mysli jsem si přečetl : „ TO NE ONA JE ASI TĚHOTNÁ ALE JAK TO ŽE BY PODVÁDĚLA EDWARDA? “v tu chvíly jsem na něj vykulil oči. Stále jsem se díval na Bellu „ Cože, jsi si tím jistý? “ a podíval jsem se na Carlisle „ Edwarde, klid ještě udělám ultrazvuk, abych si byl jistý. “

Do skonání světa - 6.Kapitola

Po chvilce jsem na sobě ucítila Edwardovi studené ruce. „ Bello, prosím tě co ti je? “ jeho hlas byl starostlivý. Chtěla jsem se pohnout ale nemohla jsem nemohla jsem se mu podívat do očí a říct mu že je vše v pořádku. Když jsem konečně otevřela oči už sem ležela v postely a Edward mě držel za ruku. „ Lásko, už je ti líp? “ a v jeho očích sem viděla zoufalství.

Do skonání světa - 5.Kapitola

Edward si rychle přečetl její mysl a pak začal mluvit. „ Dobrý den Renné “ „ Ahoj Edwarde “ odpověděla mu. „ Jak se máte? “ „ Dobře a ty? “ „ Také se mám dobře, ale nechcete jít dovnitř? “ „ Děkuji “ sedly jsem si do obýváku. „ Myslíte to vážně s tou svatbou? “ zeptala se nás Renné. „ Ano mami jsme si tím úplně jistí, a pokuď se ti to nelíbí, tak mě to upřímně ani nezajímá. “ při tom jsem se jí dívala přímo do očí.

Do skonání světa - 4.Kapitola

Tento úryvek je od + 18

Do skonání světa - 3.Kapitola

Další díleček doufám že se vám bude líbit:-)
 
 

Do skonání světa - 2.Kapitola

Jak to že ho Edward neslyšel přijít? Co mu mám říct? Co jen mám dělat?

Do skonání světa - 1. Kapitola

,, Bello musím tě opustit, vím že teď je nejmíň vhodná doba, ale musím odejít “ ,, Ne, nesmíš ty nikdy nesmíš odejít, nikdy “ křičela jsem na něj ale bylo už pozdě. Vyskočil oknem a byl pryč.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -