Blog uživatele KaRoL

Krev jako čokoláda--- upozornění!

Fakt se omlouvám, ale postihla mě balící táborová horečka a už fakt nestíhám..Myslela jsem, že ještě něco stihnu přidat (mimochodem, pořád v to doufám, možná něco dneska večer), ale nějak to nevychází a já už jsem jak psychicky, tak fyzicky vyčerpaná..Včera večer mi teprve přišla pracovní smlouva a já dneska zjistila, že nikomu v domě nefunguje tiskárna.. Ani sousedům..nakonec mě zachránil strejda, za kterym sem ale musela jet pěknou dálku na kole a zpátky..Do toho ještě ani nemám kouzelnickou hůlku na celotáborovou hru..

Krev jako čokoláda- 9 kapitola

Omlouvám se, omluvám se, omlouvám se..Vím, už jsem přes týden nepřidala povídku, ale měla jsem tak trochu fofr...Byka jsem na horách od minulé neděle so neděle další a potom jsem měla tokvej fofr, že sem neměla čas něco přepsat..Akorát jsem sem skočila, přelítla pár nových povídek a zase sem musela..A teď to nebude o nic lepší..Do soboty se budu snažit přidávat každý den, ale pak se ode mě zase 14 dní ničeho nového nedočkáte..Bohužel.. Jedu na tábor jako praktikantka a budu tam mít na starosti malý děti..takže docela záhul..:( Nj..Tak tady máte 9.

Krev jako čokoláda- 8.kapitola

Tak, konečně sem dávám další díl...Mám teďkon doma fofry...furt někam musim jezdit..ale přesto můj mozek dokázal něco vyprodukovat...V tomhle vedru--nadlidský výkon..:D Ale nečekejte nic světoborného...kdyby nějaká věta nedávala smysl, ptejte a já jí objasním... Tentokrát kapitola s názvem---Nevítaná návštěva aneb, snad to dobře dopadne...www.playlist.com/playlist/12965685771/standalone  --- odkaz na playlist k povídce...:))

 
 

Krev jako čokoláda- 8.kapitola

Osmá kapoška je tu.. Tentokrát s názvem Nevítaná návštěva...Doufám, že budete spokojeni....:) Thnx za komenty...:) KaRoL..
 
"A je to tady", zamumlala jsem...
 
Následující dva dny byli naprosto hektické..Na všech v rodině byla znát nervozita..Dokonce ani Emmet se Sebastianem nehýřili vtipy jako je u nich zvykem...(Mimochodem, také to bylo zřejmě zapříčiněné Sebastianovým zklamáním nad tím, když zjistil, že ani jeho schopnost na mě nefunguje..-jaká to škoda..:))..

Krev jako čokoláda- 7. kapitola

Další kapoška s názvem Telefonát...Děkuji za komentáře..A samozřejmě pište další....

 
 
"Nevíme čím to je, ale je možné, že se tvůj lidský potenciál rozvinul.."
To jsem mírně nepochopila a podívala jsem se na Carlislea s otazníky v očích...
"To znamená, že máš možná schopnost..Je to jen teorie, ale myslím, že by jsi mohla být vůči ostatním schopnostem, vůči úplně všem schopnostem, imunní.."
"To jako, že by na mě prostě nefungovali?"

Krev jako čokoláda- 6. kapitola

Dálší kapoška...Příště by se to už pomalu mělo rozjíždět..:)
6. díl- Pravidla
 
 
Zničeho nic mám rodinu, svůj vlastní pokoj, koupelnu a svobodu..
Bylo to nějak moc štěstí na jednu osobu, ale bylo to tak...
Naštěstí..
 
Po chvíli váhání jsem na sebe navlékla bílé úzké džíny, béžový top bez ramínek a zlaté balerýnky..
Zkontrolovala jsem svůj odraz v zrcadle.

Krev jako čokoláda- 5.kapitola

Tak, je tu další kapoška s názvem Rodina... Přeji pěkné počtení a děkuji za komentáře...Je taková o ničem, ale příští kapitoly by se měli pomalu ale jistě rozjíždět..:)

 
"Pojď, půjdeme...Potřebuješ se umýt a převléknout. Máš na sobě ještě oblečení z nehody a jsi celá od krve...."
Podívala jsem se na sebe a opravdu. Moje věci byli v dezolátním stavu a ještě ke všemu nasáklé krví.. Pomalu jsem přikývla a tak jsme vykročili k domu..

Krev jako čokoláda- 4. kapitola

Tááákže...Dálší kapča je tu..:D Omluvám se, pokud to bude moc krátký, ale nějak mi neni po včerejšku dobře a jsem ráda, když napíšu větu bez chyby..:D Kapča s názvem "První lov"
Takže přeji pěkné počteníčko a komentáře... Jako vždy..:)   KaRoL*
 
 
4. díl- První lov
 
"Můj krk.. Pálí to.!", zasyčela jsem. Pořád jsem nevěděla, co ten pocit znamená..Bylo to pro mě něco nového, neznámého..

Krev jako čokoláda- 3.kapitola

Tak 3. kapitola... Jsem ráda, že tenhle výmysl mýho opotřebovanýho mozku někdo čte..Vážně..:D V týhle kapitole se Liz koněčně vzbudí...Přeci jenom už je kapitolu a půl bez sebe...:D Děkuji za komentáře...Moc mě potěšily... Vaše KaRoL..*
 
3. kapitola- Procitnutí
 
Probouzí se...
Na nic jsem nečekal a během 2 sekund jsem stál ve dveřích...Okna byla zatažena těžkými baldachýnovými závěsy... Ležela na posteli uprostřed pokoje a Carlisle se nad ní skláněl.

Krev jako čokoláda- 2. kapitola

Normal
0
21

MicrosoftInternetExplorer4