Blog uživatele moira

Ve stínu Temnoty

Pokud tady ještě je někdo, kdo VST čte, kompletně se přeorientovávám na stránku: moira.pise.cz

Dílka si můžete přečíst tady:

15.

16.

17.

18.

19.

a dále (až do 39. části) na: http://moira.pise.cz/ve-stinu-temnoty/

VST: Část 14.

Oproti minulé kapitole je toto naprostá slabota, spíše takové souhrnné popisovaní situace, ale i tak doufám, že se bude líbit... m.

Ošetřovna

VST: Část 13.

Ehm... omlouvám se? Avšak pravdou je, že jsem na ec.keynet.cz úplně zapomněla. No snad se najde ještě pár šílenců, kteří mou povídku chtějí číst.. :)) m.


Přísahy a sliby

VST: Část 12.

Další kapitola. Zamotávám se do popleteného vztahu Erika a Meye čím dál více, ale už vím, jak to celé skončí (ne povídka, toho se bát nemusíte :D, mluvím o jejich partnerství - nepartneství), takže zase stojím nohama pevně na zemi. Užijte si kapitolku!! m.

Liamův útok

VST: Část 11.

*Nevyznám se ve zbraních, takže jejich popis a vše, co se jich týče se pokusím elegantně obejít (nazabíjejte mě!! xD). Zbraně (střelné) jsem původně vůbec nechtěla do této povídky tahat, ale přece jen je Meye v jednadvacátém století a bylo by podivné, kdyby Lovci bojovali jen meči a noži, když mají k dispozici pistole, hm? Odpusťte mi mou smělost.. :D

Střelnice

VST: Část 10.

Učitelka

Ráno bylo obzvlášť hnusné, to jsem zjístila hned, jak jsem otevřela oči. Nestačilo, že jsem měla zase noční můru o mé smrti. Tentokrát to bylo horší. Byl tam totiž otec a zklamaně se na mě zpoza vlkodlakova ramene díval. Prosila jsem, aby mě zachránil ale v tu chvíli ho skolil upír. Stejně se na mě ale dále zklamaně a i vyčítavě díval. Při jeho umírání a i po smrti. Vzbudil mě můj vlastní tichý vzlyk.

VST: Část 9.

Plánování nejenom Lovu...

Neděle utekla rychleji, než jsem se naděla. Měla jsem pro to jediné slovo: Jak?! Ale zpátky k tématu.

Celý den jsem zařizovala vše co se učitelství týče. Také jsem si šla vyzvednou svou zbraň. Bohužel vám nemohu sdělit ani jaký to byl typ, ani značku, jelikož pro mě byly důležité jen dvě věci: Že to funguje a že to přibližně jako pistole vypadá.

VST: Část 8.

Jsem tu a nesu na křídlech múzy další kapitolu... :D Teď vážně, máte tu další kapitolu, která se (doufám) zalíbí a "splní" očekávání ohledně toho, jaká je trestní "spravedlnost" na pražské Základně... :D m.

Kárné řízení

Mohla jsem očekávat nějaký jiný výsledek než ten, který nakonec vyšel. Ne. Ale přesto mě naštvalo, že Rada mě nepozvala na Kárné řízení ale rovnou na rozsudek mé viny a sdělení mi mého trestu.

VST: Část 7.

Další kapitola, je spíše oddechová, možná trochu kratší (promiňte!!), prostě takový výsledek mé snahy zařadit Marii do lovecké komunity (což nedopadne zrovna nejšťastněji... xD), tak ať se líbí... m.

Prsten

Dlouho jsem jen tak bezcílně bloudila chodbami Základny, až jsem narazila na nějakou slepou uličku, převázanou páskou s kartičkou:

REKONSTRUKCE, NEVSTUPOVAT!

VST: Část 6.

Dáreček