Blog uživatele Aknel

Stvoření noci - 15

Po hodně dlouhé době se vrátila inspirace a stalo se něco, co jsem nečekala. Davám jsem pouze odkaz na novou kapitolku k sobě na stránky, kde je i nová povídka.

http://aknel-twilight.wgz.cz/stvoreni-noci

 

Stvoření noci - 14. Důsledky

Jo, já tomu taky nevěřila, ale stalo se. Další kapitolka je tady. Příští bude z pohledu Mathewa.


***

Stvoření noci - 13. Únos

Nová kapitolka. Opět to trvalo trochu dýl, ale omlouvám se.

****

Stvoření noci - 12. Varování

Tak, po trochu delší době kapitolka. Takže, kdo lhal?? Snad se bude líbit.

***

Stvoření noci - 11. Návrat

Mno, snad to přežiju XD XD
 
***

Stvoření noci - 10. Rozhovory

Tak jsem zpět. Tahle kapitolka má 5 a půl stránky A4, což je taková omluva za to, že to trvalo tak dlouho. Jinak, uvědomuju si, že jistá část tam připomíná tak trochu otisk, ale došlo mi to, až když jsem to dopsala, a protože jsem něco takového měla vymyšleno už od začátku, nebudu to měnit. Jinak, omlouvám se za chyby a ať se líbí.

***

Stvoření noci - 9. Řešení

A je to tu. Kapitolka podle mě nic moc, ale omlouvá mě to, že jsem to psala pod vlivem ibalginu a antibiotik. Užijte si to a omlouvám se za chyby.
 
***
 Info o pokráčku

Ahojda lidičky,

 mám napsanou další kapitolku, ale blbne nám grafická karta, takže dokud se to neopraví, nebo dokud se nekoupí nová, mám holt útrum a vy bohužel taky. Je mi to líto. Tohle píšu ze sestřina notebooka....

Stvoření noci - 8. V zajetí strachu

Trochu jsem si pospíšila a dopsala další kapitolku. Co o ní? No, doufám, že se vám bude líbit, a že mě za ten konec nezabijete....

 

****

Stvoření noci - 7. Objev v lese a související okolnosti

Ahojda, plním svůj slib a přicházím s kapitolkou, která je o něco delší než ty předcházející. Když jsem ji dopsala, zdála se mi divná, taková mno uspěchaná, le jeda dobrá duše mi řekla, ať to hlavně nepřepisuju, protože jednou jsem to napsala, tak to asi napsaný má bejt. Mno nic, užijte si to, omlouvám se za chyby a vítám kritiku.

***