Blog uživatele Nenefer

Kniha Erebos 7. kapitola

Za paže mě vytáhl na nohy a k mému překvapení a dalšímu výbuchu smíchu, si mě přehodil přes rameno.
„Adriane, co blázníš. Pusť mě dolů, prosím.“ Bušila jsem pěstmi do jeho tvrdých, vypracovaných zad.
„Klid, uložím tě a až se z toho vyspíš, bude ti líp.“

Kniha Erebos 6. kapitola

Opřela jsem se o ně zády a chvíli jen tak prázdně civěla do stropu. Z venku se ozval hluk motoru a skřípění štěrku. Odjížděl, ale jako by něco z něho zůstávalo se mnou. Popravdě, cítila jsem se zmatená. Chvílemi se mi z něho vzrušením klepala kolena a chvílemi mě nepředstavitelně štval. Ajaj, že by láska? To ne, nechci se zamilovat, nebo chci? Mám vůbec ještě na vybranou? 

Kniha Erebos 5. kapitola

Nemusela jsem vidět, abych podle hlasu poznala svého bratrance a jak se ti tři blížili, i podle malého zavalitého tělíčka.
Adrian si stoupl přede mne, chráníc mne svým tělem.
„Abby, ty jsi ale děvka.“ Ed se postavil tak dva metry před Adriana a ti dva si mu stoupli po boku.

Kniha Erebos 4. kapitola

Zábava se asi přesunula i ven, protože někdo zapnul osvětlení zahrady. Musela jsem vydechnout úžasem. Altánek stál nedaleko malého jezírka, které bylo celé nasvícené a vypadalo jako z pohádky. Byl zahalen diskrétním šerem, které poskytovalo kýžené útočiště roztouženým milencům. I tak tu ale bylo dostatek světla, abych si ho mohla pořádně prohlédnout. To, co jsem uviděla mi vzalo dech, v mých vzpomínkách nevypadal ani z poloviny tak krásně, jak se mi jevil nyní.

Kniha Erebos 3. kapitola

Bylo krátce po setmění a já nejistě přešlapovala před velkým zrcadlem, hrdě a honosně zasazeným v mohutném zlatém rámu stojícím v rohu pokoje. Už se tady vystřídaly profesionální vizážistka a kadeřnice a udělaly co jen bylo možné, abych byla krásná, křehká a okouzlující.

Kniha Erebos 2. kapitola

Ranní záležitosti vyřešila velmi rychlá sprcha a převlečení do čistého. Už jsem se nemohla dočkat až zastavím před obchodem pro kutily a nakoupím vše potřebné.
Trochu s obavami jsem se blížila k mé šatní skříni. Jestli ji otevřu a její obsah bude odpovídat vzhledu všeho okolo, asi umřu.

Kniha Erebos 1. kapitola

Ahojky, tak po Lost in the middle je tu další povídka. Doufám že se bude líbit a protože z ní nejsem nikterak na větvi, příjmu jakékoliv komentáře. :-) Nen.

 

Lost in the middle -57. kapitola - konec

Zastavili jsme na odlehlé silnici vedoucí kolem kamenné zdi, lemující pozemek mého otce. Nebylo pro nás vůbec těžké zdolat ji a potichu hopnout do zahrady. Kupodivu byl klid, psi ještě asi nezaznamenali, že jsme tu, nebo byli zavření ve svých kotcích.
„Takže, jaký je plán? Pořád chcete zaklepat u hlavních dveří a poprosit o slyšení?“ Otočila jsem se na svého muže a uvědomila si, že jsem poprvé myslela na tohle nehorázně krásné stvoření jako na svého manžela. Bezděky jsem se usmála.

Lost in the middle -56. kapitola

Sol už byl dole v plné práci, shromažďoval zbraně na kuchyňský stůl. Přispěli jsme na hromadu svými meči a noži, pak Will kývl na Sola. „Myslím, že bychom mohli změnit plán. Není teď nejmenší problém vejít hlavním vchodem.“
„Jak to myslíš?“ Otočil se na něho Sol a nechápavě zavrtěl hlavou. „To je přeci až moc nebezpečné.“
Will se usmál a objal mě uvolněně kolem ramen. „Není to nebezpečné, síly jsou vyrovnané.“
Sol vypadal, jako že pořád nechápe.

Lost in the middle -55. kapitola

Otevřela jsem oči a posadila se na posteli. V pokoji jsem byla sama. Bylo mi chladno a cítila jsem se neuvěřitelně prázdně. Schovala jsem obličej do dlaní a začala tiše vzlykat. Mohlo být chvilku po půlnoci, podle toho, jak vysoko byl měsíc, jehož bílé světlo zalévalo pokoj.
Otevřely se dveře a pak se prohnula postel vedle mne.
Jedna chladná dlaň mi sklouzla po vlasech a druhá se jemně dotkla mých rukou, omotaných kolem kolen.
„Přinesl jsem ti něco k pití, jestli chceš.“ Jeho chladný dech mě ovanul a já nasála tu sladkou vůni.
Nepatrně jsem zatřásla hlavou.