Blog uživatele JoHarvelle

Amour Contre Désir

Vymyslet název pro tuhle povídku byl nadlidský úkol. Nakonec zvítězila francouzština. Amour Contre Désir - Láska versus touha (případné chyby a opravy nesměřujte na mě, francouzky neumím). Psala jsem hodně povídky z pohledu Belly po odchodu Edwarda, zatímco on sám zůstal ochuzen a tímhle mu to chci vynahradit, přestože pracovní název zněl Kvůli lásce parchantem. Edwarda zachytila jiná upírka, která ho, díky svému daru, má v plné moci. Ale po čase se Edward vzdá a je zcela svobodný, přesto neuteče.

Autumn in the Spring - 1. kapitola

Vím, že mi to trvalo, ale je příšerné ze sebe něco vymáčknout. Navíc tohle je příšerně nudné, žádná akce. Samozřejmě vás tím nechci odrazovat od čtení, ale v prvních kapitolách asi nic úžasného nebude. Tohle je takové seznámení s domem a s jeho obyvateli. (Mimochodem je to lehce přejmenované, přidala jsem in the Spring).

Autumn - Prolog

Nová povídka. Ano, říkala jsem, že s FF končím, ale já jsem nestálý fracek, tak co můžete chtít... Jde o to, že jsem v nezávislé tvorbě seklá, a potřebuju psát. Nejedná se o typickou FF: Bella a Edward spolu ve Forks, happy end. Ale o takovou jakousi napodobeninu Twilight, akorát jiné postavy, jiná místa. Žádné stěhování k otci... Teda jakési stěhování tam je, ale ne úplné. Hlavní hrdinka žije v New Yorku, matka si najde přítele v malém městě. A jelikož ji nechce pustit samotnou, jede s ní, dokud jí nezačne škola.

Pleurs - 4. kapitolaPoslední kapitola. Co k ní říct? Snad jen, abyste si ji užili. Ten konec jsem měla jasný hned od začátku, snad se někomu bude líbit.

Letní poblouznění - 7. kapitolaDopsala jsem už všechny povídky kromě této. Mám jí ráda, ale prozatím ji ukončuji. Možná se do ní ještě pustím, ale skutečně pochybuji, že se ještě dokopu. Jako prozatimní konec mi to plně vyhovuje.

Pleurs - 3. kapitolaPředposlední díl. Další je již napsán. Takže bude brzy. Hezké čtení.

Pleurs - 2. kapitolaMoc děkuji za komentáře. Velice si jich vážím. Tahle kapitolka je kratší, ale snad potěší.

Pleurs - 1. kapitolaNa své další povídky jsem nezapomněla, ale teď mě nadchlo tohle, tak to chci napsat, co nejdříve. Nebude to dlouhé očekávám maximálně tři dálší části. Moc vám děkuji za komentáře, naprosto mě překvapily a jsem za ně moc vděčná.

 

Pleurs (Slzy) - Prolog

Přísahám, že s tímhle tématem už skončím. :D Další povídka po Edwardově odchodu. Bella nikdy neskočila z útesu a Alice nepřijela. Bella nastoupila na státní a s ní je i v New Yorku. Ale aby to mělo cenu, koho tam potká...

 

Letní poblouznění - 6. kapitolaV krku mě škrábalo, vlasy jsem měla přilepené na mokrém čele od potu a třásla jsem se. Shrnutě, bylo mi příšerně. Pokusila jsem se zakašlat, ale ztrhl se z toho záchvat kašle. Rukou jsem odhrnula peřinu, ale musela jsem na to vynaložit hodně energie, celé tělo bylo slabé.