Blog uživatele Jane

Jsi upír? Ne to já jsem - 13. kapitola

13. kapitola
 
Další kapitolka, já vím, po velmi dlouhé době, ale tato povídka je na vedlejší koleji a vracím se k ní, pouze když mám čas, takže pokračování dlouho zase nečekejte.
 

Jsi upír? Ne, to já jsem - 12. kapitola

12. kapitola
 
No psala jsem, že kapča mohla být dřív, ale nestihla jsem to. Kapča je věnovaná myska.. a Verísek, kteří u minulé kapči zanechali koment a kteří ji ještě čtou, snad se bude zase líbit
 
 
Užívala jsem si poklidnou neděli, než se to mělo všechno
brzo změnit. Odpočívala jsem na gauči v obývacím pokoji a poslouchala svou

Tajemství předků, 27. kapitola - Poslední

27. kapitola – Tajemství předků odhalena

 Tak poslední kapitolka je tu. Je věnovaná všem, kteří povídku někdy četli a pro všechny, kteří čekali na její konec a po více jak dvou letech se dočkali. Užijte si ji.

 

Jsi upír? Ne, to já jsem - 11. kapitola

11. kapitola

 

Tak po delší době přináším i pokráčko k téhle povídce. Možná na ní ještě někdo čeká, tak ať už je to kdokoliv, tato kapitolka je pro vás.

 

Tajemství předků, 26. kapitola

Víc jak před rokem a půl jsem vložila poslední kapitolku této povídky a konečně přišla nálada na to, abych ji dokončila. Nevím, jestli si ji ještě někdo pamatuje, ale těm co se líbila, můžu slíbit, že nejpozději do 31. 7. 2011 bude ukončená a já se zbavím jednoho z restů, které mám u nedokončených povídek. Přeji příjemné čtení a snad se bude líbit.

 

 

Jsi upír? Ne, to já jsem - 10. kapitola

Další kapitolka, je krátká, ale nedá se nic dělat, není nálada, inspirace ani čas, psát něco delšího.

Jsi upír? Ne, to já jsem - 9. kapitola

Tak jsem tady s další kapitolkou. Nevím, jestli to ještě někdo čte, ale jestli se někdo takový ještě najde, tak tahle kapča je pro něj. Speciálně je věnována Verísek, myska.. a wampýrka1107, kteří mi u minulé kapitolky zanechali koment.

9. kapitola

Jsi upír? Ne, to já jsem - 8. kapitola

 

Jsi upír? Ne, to já jsem - 7. kapitola

7. kapitola

Jsi upír? Ne, to já jsem - 6. kapitola

6. kapitola