Blog uživatele BellaCullen

Konečně šťastná???

Omlouvám se že mi to tak dlouho trvalo :-( no snad se vám tahle kapitolka bude líbit. Kritizujte, chvalte, když se vám to bude líbít a hlavně komentujte!!! Mě osobně některý části příjdou urychlený jiný málo popsaný atd. No spisovatel ze mě nebude :D

4.kapitola

 

 

Konečně šťastná???

Tak  jsem konečně dopsala třetí kapitolku. Tak snad se bude líbit :-) Zanechte komentíky budu ráda.
3.kapitola
 
Už jsem se netrápila kvůli Jacobovi jen někdy když jsem večer usínala mě přepadl smutek. Měla jsem plnou hlavu Aliciniho bratra Edwarda.
,,Cccrrr“ zvedla jsem mobil.

Konečně šťastná???

S touhle kapitolkou nejsem moc spokojená :-(  Pište komentíky.
PS: moc děkuju za komentáře k přechozí kapitolce moc mě potěšily :D
 
2.kapitola
 
 

Konečně šťastná???

Další povídka tentokrát kapitolovka jen nevím jestli mám pokračovat nebo se do toho raději nemám pouštet.Jsem začátečník. Tentokrát to bude na téma stmívání. Odehrává se to týden po  příjezu Cullenových do Forks. Bella se tam přestěhovala v patnácti letech. Ted je jí 17 a s Jacobem chodí půl roku a ví že je vlkodlak. Snad se to bude líbit :-) Pls komentujte kritizujte......ps:ještě že mi Arwen připomínáš chyby vždycky na něco zapomenu  :-)) budu si na to dávat pozor:)

Opět spolu

 
Ahoj pokusila jsem se o svoji první povídku takže nečekejte zrovna něco skvělýho.Pište pls komentíky,kritiku.Neobjeví se tam nikdo ze Stmívání ale je to taky o lásce a upírech.Jo a je to jednorázovka :-) mimochodem dík za připomenutí Arwen.