Blog uživatele Janna

Úsměv Osudu - jednorázovka

Ding, dong. Kdesi v nedalekém kostele odzváněla půlnoc. Vesnice byla tichá, jen sem tam se mihla kočka po střeše nějakého domu. Na ulicích bylo pusto, všichni lidé byli v pokojném klidu svých obydlích.

První máj, to lásky čas - jednorázovka

Byl pozdní večer – první máj –
Večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
Kde borový zaváněl háj.

O lásce šeptal tichý mech;
Květoucí strom lhal lásky žel,
Svou lásku slavík růži pěl,
Růžinu jevil vonný vzdech.
 

Rescue out of Darkness - 9.+10. kapitola - KONEC

Celý den jsem dumala nad tím, jak bych se mohla znova potkat se Sethem. Do La Push nemůžu a šance, že bych ho znova náhodně potkala byla mizivá. Přesto jsem byla přesvědčená, že jestli se mi nepodaří ho zkontaktovat, tak projedu třeba celý Olympijský poloostrov nebo rovnou celé USA.

Rescue out of Darkness - 7.+8. kapitola

Nemohla jsem si pomoct, ale sršela ze mě radost. Radši jsem ji ale nedávala najevo, protože členům Cullenovic smečky by to mohlo ublížit. I když před Jasperem jsem své pocity nedokázala schovat. Ale bylo mi to fuk. Trochu mě hlodalo svědomí, že je mi to fuk, když vidím zdrcenou Li. Všichni byli smutní – až na mě. Bohužel, ale to, že odešel, mě činilo nepřekonatelně šťastnou.

Rescue out of Darkness - 5.+6. kapitola

 „Luiso Martinsová, jak si se jen mohla opovážit vstoupit na území vlkodlaků?! Víš, jak to mohlo skončit?!“ Li na mě řvala. Oprava, ječela. Né, to vůbec nevím, pouč mě, pomyslela jsem si sarkasticky. Co si jako myslí? Že si přijde z celodenních nákupů, hodí tašky na podlahu a okamžitě na mě začne křičet? „Lilien Boardová, jak se opovažuješ na mě řvát?!“ zaječela jsem na ni, přičemž jsem napodobila její hlas.

Rescue out of Darkness - 3.+4. kapitola

„Cože? Tady? Kde?“ ptala jsem se. Li jemně kývla hlavou naznačujíc směr. Podívala jsem se tam a bylo mi to úplně jasné. Pět postav stálo u stříbrného Volva a vzrušeně nás pozorovali. Na první pohled to bylo jasné, bledá pleť, neskonalá krása… oni byli upíři. Uvědomila jsem si, že tu sladkou vůni opravdu cítím z jejich směru.

Rescue out of Darkness - 2. kapitola

Čekala jsem, že uvidím nebe, nebo v mém případě spíš peklo, ale tohle jsem opravdu nečekala. Ležela jsem stále pod starým dubem.

Rescue out of Darkness - 1. kapitola

 Z očí mi tekly slzy… I když to už byli tři měsíce, stále mě to bolelo. Byla to jediná osoba, kterou jsem měla, která mě měla na tomhle zatraceným světě ještě ráda. Teď jsem zůstala sama… uzavřena do sebe. Cítila jsem bolest a vychutnávala ji.

Tak trochu jiný konec... - celé

Přemýšleli jste někdy nad tím, co by se stalo, kdyby se Edward k Belle nevrátil? Snažím se to co nejlépe popsat. Používám však silně pesimistický filtr :) Povídka končí dobře i špatně :)

Tak tady máte odkaz na celou moji povídku, nechce se mi to vypisovat všechno zvlášť :)
http://edwardcullen.kx.cz/tak_trochu_jiny_konec_casti.htm
Tam jsou odkazy na všechny části :)
Můžete komentovat :) Díky :)

Angels - celé

Bella se stává strážným andělem Edwarda, jenže všechno se zdá jinak. Podaří se ji zachránit Edwarda před věčným zatracením? Co všechno pro něj dokáže obětovat? Setkají se znovu?

Tak tady máte odkaz na celou moji povídku, nechce se mi to vypisovat všechno zvlášť :)
http://edwardcullen.kx.cz/angels_casti.htm
Tam jsou odkazy na všechny části :)
Můžete komentovat :) Díky :)