Blog uživatele Terkaaa

8. Kapitola - Zapomnění - Závěrečná

Tak a je to tady! xD Konec mé další povídky. Chtěla bych Vám všem poděkovat za Vaši podporu. Moc mi to při psaní pomáhalo. Nebudu to natahovat, takže přeji příjemnou četbu! ;-)

7. Kapitola - Zapomnění

 Další kapča...Snad se bude líbit. ;-)

6. Kapitola - Zapomnění

Po "krátké" pauze je zde další kapča Zapomnění. Sice to tady snad skoro nikdo nečte, ale nevadí xD. Chci to tady dokončit. ;-)

 

 

Zapomnění - 5. kapitola

 

Zapomnění - 4. Kapitola

Plodný den... xD Snad jsem Vám alespoň udělala radost před začátkem školy. xD Už se nám to blíží....
 

Zapomnění - 3. Kapitola

Normal
0
21

MicrosoftInternetExplorer4

Na první pohled - 13. kapitola - ZÁVĚREČNÁ

Tak a je to tady... Poslední kapitolka NPP. Chtěla bych poděkovat všem, kteří tuhle povídku četli. Vím, že občas to nebylo nic moc, a tak tímto slibuju, že se s novou povídkou polepším... ;-) Přeji příjemnou četbu...
 

Zapomnění - 2. Kapitola

Po delší době jsem se dostala pořádně k psaní a stihla jsem splácat kapitolku Zapomnění. Nekontrolovala jsem to po sobě, takže za případné chyby se omlouvám ;)
 

Na první pohled - 12. Kapitola

Asi mě zabijete. A pokud ne, tak mě ukamenujete... Před chvíli jsem se rozhodla změnit úplně celý děj NPP. Nevím proč, ale psaní téhle povídky mě úplně přestalo bavit, ale zase jsem nechtěla aby zůstala nedokončená. A tak jsem změnila celý děj a místo původních 25. kapitol bude kapitol jen 13. Ano, příští kapitola je poslední. Snad mě pochopíte a nebudete se na mě moc zlobit...
 
12. Kapitola

1. Kapitola - Zapomnění

Tak a tady je 1. Kapitola Zapomnění!! Připomínám, že navazuje na Věčný život!! ;)